Polacy to zniewolone bydło, które nie zasługuje na żaden szacunek.

Ustawa Antyterrorystyczna, Jednolity Plik Kontrolny (centralny rejestr faktur), Centralny Rejestr Paragonów, Centralny Rejestr Recept, Zwolnień i Świadczeń Lekarskich, Krajowa Karta Płatnicza, Systematyczne prawne ograniczanie możliwości płacenia gotówką, Zdalnie Raportujące (codziennie!) liczniki prądu, wody i gazu, Pełna inwigilacja płatności, korespondencji, telekomunikacji jak i zwykłej komunikacji przez kamery, drony, zaimplementowane GPSy i satelity – rejestrowanie ruchu aut po ich tablicach rejestracyjnych a także przemieszczania się poszczególnych ludzi przez rozpoznawanie ich cech przez system, Udawana Demokracja z pseudowyborami – wszystko to sprzęgnięte i analizowane przez superkomputery, wkrótce wsparte także systemami Sztucznej Inteligencji. Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem… I co na ten niewyobrażalny totalitaryzm Polacy? A nico!  Oddają mu się bez żadnego zająknięcia, jak bydło idące radośnie na rzeź, czy niewolnicy sprzedający się za ochłap pańskiej łaski. O taką WOLNOŚĆ, GODNOŚĆ i HONOR walczyli nasi przodkowie!?

Ledwie ćwierć wieku minęło od komuny a Polacy poddali się totalitaryzmowi o skali jakiej komuniści nawet sobie nie mogli wymarzyć. Nie łudźcie się, że skoro nie ma jeszcze pełnego zamordyzmu to go za chwilę nie będzie. On będzie i zacznie się dokładnie wtedy gdy Władzy zacznie brakować pieniędzy. A że zacznie to jest pewne chyba dla każdego.
I tak po 1 lipca 2016 r. nie zrobicie żadnej transakcji, żadnego interesu, o których nie będzie wiedział Kaczyński, Ziobro i reszta tej junty. A jak będzie intratny to zaraz go wam –  „wam” celowo piszę małą literą bo jako dobrowolni niewolnicy nie zasługujecie na szacunek – zabiorą. A jak zmienią się wam obroty, zużyjecie więcej wody/prądu lub za głośno kichniecie to system już wyceluje w was swoje ostrza:

„systemy działają na podobnej zasadzie, czyli wyłapywałyby wszystkie anomalie. Może być nią np. skokowy wzrost lub spadek sprzedaży w sieci sklepów lub nawet w konkretnym sklepie, który byłby powodem do wszczęcia kontroli”,

więc możecie się spodziewać w środku nocy – bo do 6 rano już też nie muszą czekać – odwiedzin i to bynajmniej nie Trójki Kościelnej. Choć kto wie!? Może to będzie i taka trójca jeśli wychowywane przez was dziecko – bo waszym nie jest, należy ono do państwa – zawali oceny z religii i zostanie to uznane za poważną anomalię.
Pamiętam jak będąc jeszcze dzieckiem spytałem ojca dlaczego nie chodzi na wybory. Odpowiedział mi, że to nie są żadne wybory, że to tylko nie mające żadnego znaczenia głosowanie na ludzi wybranych już przez partię.  To było jakieś 40 lat temu…  Czy teraz mamy coś innego!? Ależ to samo!  Nic się nie zmienia.
Wcale nie zdziwiłbym się gdyby Władze zarządziły czipowanie swoich polskich poddanych, tak jak się czipuje bydło, ale w bardziej perfidne urządzenia – rejestrujące audiowizualnie każdą chwilę życia. I tak by nie było żadnych protestów, wystarczyłoby zrobić sugestię, że zaczipowani mieliby jakieś drobne wygody np. darmowe oglądanie meczów reprezentacji, darmową połówkę wódki, albo darmowy przejazd MPK w dniach rocznic Miesięcznicy Smoleńskiej.
Aż żal tych przodków, którzy poświęcili swoje życie w walce o wolność Polski i Polaków. Jakimiż frajerami muszę się teraz czuć tam w zaświatach? Ich ofiara była całkowicie bezsensowna – i nieważne, że dziś rządzą tym bydłem „swoi”. Jutro może to być Putin, Łukaszenka, Merkel albo jakiś Mahmud czy KingGonDżing. Ramy już ma, wystarczy przejąć władzę.

Tak z innej beczki to ponoć wszystko to jest oparte na Microsoftowej platformie Azure co oznacza, że wszystko wie także M$ jak i CIA, FBI i inne amerykańskie siepacze.
Dlatego nie dziwi mnie powszechny brak szacunku w świecie do Polaków. Nie zasługują na niego – niewolnicy zawsze pozostają niewolnikami.

Jako obrazek wyróżniający propozycja adekwatnego do dzisiejszego stanu godła Dobrej Buraczanej.orzel3  Skoro wg Władz nie mamy nic do ukrycia to nie miejmy:

orzel2

A tak a propos ukrywania – to znamienne, że Władze o sobie wszystko ukrywają, wszystko jest tajne/poufne obłudnie przy tym gadając, że „przecież uczciwi nie mają co ukrywać”.  🙂

p.s.
Jeżeli ktoś coś robi żeby się sprzeciwić temu totalitaryzmowi to bardzo go przepraszam za przyrównanie do bydła itd.
Choć… w takiej sytuacji sprawdziłbym jednak geny – czy aby na pewno są polskiego pochodzenia? 😉

A właśnie! Geny.  waszym kodem genetycznym też Władza dysponuje o ile oddaliście krew do któregoś z banków szpiku czy komórek macierzystych lub badania rodzicielstwa. I na pewno wykorzysta do udoskonalenia własnych genów przy pomocy metody CRISPR -Cas9 .

12 comments On Polacy to zniewolone bydło, które nie zasługuje na żaden szacunek.

 • Zgadzam sie jak nigdy.
  Corqz bardziej mozna napluc a ludzie to zliza, o ile jakis cudem acta zostalo obalone tak TIPA i wlasnie ta ustawa zoatala przyeta z obciagnieciem pod wplywem strachu i memow ktore to nawet teraz pokazuja zebobecnu tterroryzm spada. Nawet niw chce o tym mowic bo mnie telwpie ze zapomnielismy i olalismy. 500+ i obietnicami
  Ludzie jak bydlo wybrali wygode i bezpieczenstwo ktore to nie jest wygodne jak rejestracja sim czy mgliste ustawy bez sądu.
  Microsoftowe kurwy kolejny raz udadiaja swoje mackie podobnie jak udawane przetargi na komputery Dell (prawie kazdy urzad i nie pierdolcie o gwarancji teraz prawie wszedzie next buissnes day).
  W tym kraju wspieramy zamkniete zachodnie rozwiazania,a uczymy i wykorzysuje pakiet office placac czesto ponad tys zlotych za sam soft. Krsztqlcimy i wdrazamy za darmo korporaxja na uczelniach.
  Co sie tyczy licznikow juz sa i beda nawet tanie jak tablety po 200zl Bydlo sie powie ze tanie i ze eko. Podobnie jak z mazda wygoda

 • ARNOLDZIE,

  A nie wpadłeś na taki pomysł, że ludzie po prostu tego chcą??? Ale Ty, jak stary komuch, wiesz lepiej co dla ludzi jest dobre.

  Ty to coś jak s-Korwin-syn Mikke. Jasze zachwala wolny rynek i jednocześnie ubolewa, że wolny rynek jest taki głupi, iż wybiera socjalizm.

  Przemyśl to.

  ROMAN WŁOS

 • „systemy działają na podobnej zasadzie, czyli wyłapywałyby wszystkie anomalie. Może być nią np. skokowy wzrost lub spadek sprzedaży w sieci sklepów lub nawet w konkretnym sklepie, który byłby powodem do wszczęcia kontroli”,

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  I tak właśnie powinny działać. Dzięki takim działaniom wykryto haniebne zbrodnie popełniane w Ratunkowym Pogotowiu w Łodzi, gdzie załogi karetek zabijały pacjentów wstrzykując Im Pavulon.

  Pewien zawodnik zauważył, że zużycie Pavulonu przez łódzkie pogotowie jest zdumiewająco wysokie. Zaczęto badać to zjawisko i wykryto, że w Łodzi pogotowie morduje ludzi aby dostawać za to kasę od zakładów pogrzebowych.

  Dlatego, trzeba przyglądać się anomaliom lub ekstraordynarnościom.

  p.s. Skokowy wzrost zużycia gazu, wody lub prądu może świadczyć o wyciekach, co zauważone-w-porę pozwoli uniknąć nieszczęść.

  Niech żyje monitoring każdego aspektu życia.

 • Panie Arnoldzie,
  Ale co tak naprawdę ja jako zwykły szary kowalski mogę zrobić? Konkrety poproszę.

Odpowiedz

Site Footer