Zdobyłem listę producentów żywności z drogową solą.

Jeśli kto chętny na jej odkupienie to proponuję otwartą licytację na uczciwych zasadach – ten kto da najwięcej ten ją otrzyma w ramach wyłączności.
Jak jesteś z telewizji, prasy, radia czy Internetu to zapraszam do licytacji 🙂
Cenę proszę podawać w komentarzu do tego wpisu, można ją w razie potrzeby i chęci dowolnie podbijać.
Żartownisiów będę wycinał bez opamiętania i litości.

28 comments On Zdobyłem listę producentów żywności z drogową solą.

 • Adam Mackiewicz

  Ciekawa propozycja
  200zł.

 • „Do opublikowania wyników sanepid został zmuszony, po procesie wytoczonym przez jednego z dziennikarzy, przez sąd administracyjny”
  Żródło: https://www.wprost.pl/ar/438679/Mijaja-2-lata-od-afery-solnej-Falszerze-wciaz-na-wolnosci/

 • ARNOLDZIE,

  Wszystko zależy kim jesteś. Ja jestem wolnościowcem, dlatego każdy jeden pacjent stanowi dla Mnie ograniczenie Mojej wolności.

  Ale nawet gdy ktoś lubi komunizm, to nie da się ukryć, że jazda samochodem z podróżną prędkością rzędu 1-2 km/h, dreptanie po chodnikach obsranych przez psy, oddychanie zatrutym powietrzem, picie trującej wody, itp. to nie są cechy nieprzeludnionej Ziemi.

  Dodaj do tego miliony ludzi umierających każdego dnia z braku jedzenia, dodaj do tego rzesze ludzi skrajnie ubogich, dodaj do tego bezdomnych, to będziesz mieć obraz przeludnionej Ziemi.

  Gdyby nie oczyszczalnie ścieków, to ludzie już dawno utopiliby się we własnych fekaliach.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Obecnie już mało kto wie jak smakuje chleb, jak smakują owoce, jak smakują wędzone wędliny. Te chemikalia zabiły już całą przyrodę ożywioną.

  p.p.s. Przez Katowice płynie rzeka Rawa, tzn. śmierdzący ściek. Źródła Rawy wyschły jakieś 60 lat temu, a rzeka płynie nadal. To jest obraz nieprzeludnionej Ziemi.

  A zobacz to – https://omigaplus.inspsearch.com/search/images?q=basen%20w%20chinach

  ………………………..

 • PANTEK,

  Co Ty tutaj reklamujesz??? Dwie komunistki, które sądzą, że w Polsce jest kapitalizm.

  Ta Eliza powinna sobie pójść do pasmanterii, kupić sobie pół metra gumy i strzelić sobie w głowę.

  To właśnie przez takie ekonomiczne idiotki komunizm ma się dobrze nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach świata.

  Pamiętaj PANTEK – PJN – Produkcja Jest Najważniejsza. Nie produkujesz, nie jesz, nie pijesz, nie ruchasz.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  • Widzę, że stoisz po jednej stronie z Korwinem twierdząc, że w Polsce jest komunizm pomimo tego, że nawet za PRLu nie było komunizmu tylko narodowy socjalizm.
   Gdybyś obejrzał do końca to byś się dowiedział, że istnieją różne rodzaje kapitalizmu(i nie wszystkie są aż tak szkodliwe).
   U nas po PRLu większość kapitału zostało zagrabionego przez zagraniczne firmy.
   Obecnie to samo dzieję się z gazem łupkowym:
   „- Jeśli pojawią się potrzeby zadośćuczynienia czy niwelowania ewentualnych strat wspólnot gminnych w związku z poszukiwaniem i wydobywaniem gazu łupkowego, to główne ciężary spadną na samorządy – wyjaśnił premier.”
   I gdzie tu widzisz komunizm?To zacytowane prze zemnie zdanie wyjaśnia dlaczego wszystko jest zanieczyszczane.Teraz żadna firma nie będzie odpowiadać za zniszczenia poczynione przy wydobyciu.

   „Chevron jako następca prawny Texaco w lutym 2011 roku został uznany przez ekwadorski sąd za winnego ogromnych zniszczeń i degradacji środowiska naturalnego w ekwadorskiej części Amazonii podczas wydobycia ropy w prowincji Sucumbios w latach 1967 – 1990. Sąd nałożył na koncern karę w wysokości 9,5 mld dol., o ile ten zaakceptuje swoją odpowiedzialność. Wobec braku zgody ze strony koncernu wysokość odszkodowania została zwiększona do 19 mld dol.[16]

   Proces zakończył sądową batalię pomiędzy koncernem a autochtoniczną ludnością Lago Agrio i okolic prowadzoną od listopada 1993 roku, kiedy to do sądu w Nowym Jorku wpłynął pozew złożony przez Cristobala Bonfaza reprezentującego poszkodowaną ludność. W wyniku zabiegów koncernu proces po dziewięciu latach został przeniesiony do Ekwadoru, gdzie ruszył od nowa.

   Szacuje się, że poważnemu skażeniu przez wylewanie toksycznych odpadów procesu wydobycia i wstępnego przetworzenia ropy uległo 1,5 tysiąca mil kwadratowych lasów deszczowych.

   Mimo wyroku i ewidentnych dowodów świadczących na niekorzyść koncernu odszkodowanie nie zostało wypłacone. W 2012 roku Amerykański Sąd Najwyższy odrzucił wniosek Chevrona, który chciał uzyskać ochronę przed wyrokiem sądu w Ekwadorze.”
   Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chevron_Corporation

   Ja osobiście zdaje sobie sprawę z ograniczonych zasobów ziemi dlatego jestem za RBE ale żeby o tym rozmawiać trzeba mieć najpierw fundament w postaci demokracji bezpośredniej.

 • Roman Włos,
  W Chinach można by zmniejszyć przyrost poprzez zwiększenie jakości życia i poprzez legalizacje marihuany.

 • PANTEK,

  Jeżeli Ja wokół siebie widzę samych lewusów, którzy dostają kasę od państwa czyli m.in. ode Mnie, to co to jest jak nie komunizm??? Jeżeli Ja nie mogę znaleźć pracowników nawet za 100 pln za 6 godzin lekkiej roboty, z zabraniem z domu i odwiezieniem do domu, to co to jest jak nie komunizm???

  A Twoje przykłady także potwierdzają Moją tezę. Powiedz kto pozwolił obcej przemocy zwanej zagranicznym kapitałem robić syf na polskiej Ziemi. Gdyby istniała PRYWATNA WŁASNOŚĆ, to komunistyczne państwo nie byłoby w stanie robić takich wałków.

  A jak chodzi o tę Elizę Michalik i tę drugą komunistkę, to zastanów się co one postulują??? Bezpieczeństwo socjalne (nie wiadomo co to jest, ale chodzi o kasę) zapewnione przez komunistyczne państwo. Czyli rabowanie kasy ludziom uczciwym i pracowitym.

  W normalnych krajach nie istnieją renty, emerytury, zasiłki dla lewusów. Obowiązuje zasada- Nie Rabotajesz, Nie Kuszajesz.

  Widzę, że żydowska, lewacka propaganda dopadła także Ciebie. Weź się w garść. Ludzkość przez miliony lat żyła z dala od kapitalizmu i komunizmu. I była szczęśliwa.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Kapitalizm to taki sam syf jak komunizm. Zresztą komunizm to najwyższa forma kapitalizmu.

  • „Jeżeli Ja nie mogę znaleźć pracowników nawet za 100 pln za 6 godzin lekkiej roboty, z zabraniem z domu i odwiezieniem do domu, to co to jest jak nie komunizm???”
   Nie wiem na czym polega ta a praca ale to dziwne bo np. ja nie mogę znaleźć pracy.

   „A jak chodzi o tę Elizę Michalik i tę drugą komunistkę, to zastanów się co one postulują??? Bezpieczeństwo socjalne (nie wiadomo co to jest, ale chodzi o kasę) zapewnione przez komunistyczne państwo. Czyli rabowanie kasy ludziom uczciwym i pracowitym.”
   To co postulują to inna kwestia – ja ważne co Pani Oręziak powiedziała na temat tego co się stało po transformacji.

   „A Twoje przykłady także potwierdzają Moją tezę. Powiedz kto pozwolił obcej przemocy zwanej zagranicznym kapitałem robić syf na polskiej Ziemi. Gdyby istniała PRYWATNA WŁASNOŚĆ, to komunistyczne państwo nie byłoby w stanie robić takich wałków.”
   „Widzę, że żydowska, lewacka propaganda dopadła także Ciebie. Weź się w garść. Ludzkość przez miliony lat żyła z dala od kapitalizmu i komunizmu. I była szczęśliwa.”
   Dlatego ja jestem za demokracją bezpośrednia i RBE.
   Surówce i ziemia w Polsce należą do wszystkich polaków a nie a paru koncernów.
   Ale żeby utrzymać stan odwrotny płacą takim korwinom i różnym pseudo-ekonomistom sa siane tej propagandy.Jak se kaszub wybuduje dom to jest jego własność prywatna ale dalej jest kwestia tego, że on zapłacił za ziemie a nie wszyscy są na tyle majętni.I pomimo tego, że Polska należy do wszystkich jej obywateli to tylko ci którzy mają pieniądze mogą kupić ziemie – i to jest komunizm?

   • PANTEK,

    I tutaj mamy wspólne poglądy. Ja wierzę w demokrakcję, bo uważam, że wszyscy ludzie Wszechświata posiadają całą wiedzę Wszechświata.

    Rzecz jednak w tym, że głupole sądzą, że w Polsce panuje demokracja. Z drugiej strony, demokracja demokracją, ale ktoś musi tym zarządzać.

    Dlatego wpisz się na listę poparcia jedynego godnego, bo od zawsze BEZPARTYJNEGO kandydata na prezydenta RP 2015 – ROMANA WŁOSA.

    Pamiętaj, że każdy partyjniak Cię wyrucha. Bo każda partia to PZPR.

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

    p.s. Bardzo mądrym chłopakiem był Lenin. Właśnie Lenin powiedział, że aby uniknąć kontrrewolucji należy uzbroić klasę robotniczą. Ja też uważam, że każdy powinien LEGALNIE mieć spluwę – nawet kałaha.

 • ROMAN WŁOS,
  W Polsce obowiązuje demokracja parlamentarna.Prawdziwa demokracja(demokracja bezpośrednia) panuje w Szwajcarii.
  Problem polega na tym, że większość ludzi dało się wciągnąć w grę binarną.Jedni wieża w prywaciaży drudzy w państwo.Ja nie wierze nikomu dlatego jestem za demokracją bezpośrednią.
  A takie osoby jak korwin będą wmawiać ludziom, że demokracja to ustrój gdzie rządzą idioci a jednocześnie w jednej debacie powiedział, że posłowie nie są w stanie stworzyć regulaminu pracy PGRu czyli w pewnym sensie sam sobie zaprzeczył.
  Są jeszcze takie mośki jak Friedman dzięki którym cześć amerykanów mieszka w przyczepach kempingowych.
  Polecam film(jak kolesie trollują korporacje i media):

 • PANTEK,

  Elektryczne samochody to klęska dla przyrody. Takiego zanieczyszczenia ta Ziemia nie wytrzyma. Nie mówię już o tym, że na Ziemi nie produkuje się tyle energii elektrycznej aby wystarczyło dla każdego.

  Dlatego jestem pełen uznania dla Mośków z grupy Bilderberg, z którymi ściśle współpracuję przy depopulacji Ziemi.

  Ludzie są tak nieodpowiedzialni, że mnożą się na potęgę nie zdając sobie sprawy, że takie mnożenie to jest klęska dla przyrody.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  • „Elektryczne samochody to klęska dla przyrody. Takiego zanieczyszczenia ta Ziemia nie wytrzyma.” Rozwiniesz wypowiedz?

   • PANTEK,

    Skąd Ty weźmiesz tyle elektrycznej energii aby zasilić elektryczne samochody??? Pamiętaj, nie tylko energia, ale i moc.

    Już obecnie elektryczna energia jest klęską dla środowiska. Przeciętna węglowa elektrownia spala ze trzy pociągi węgla na dobę. A daje to nie więcej jak 2 kW mocy na gospodarstwo domowe.

    Pamiętaj, że każdy pacjent chciałby mieć auto naładowane tak szybko jako to możliwe. Pamiętaj, że moc to pochodna pracy względem czasu.

    Czyli szybkość wykonywania pracy. W przypadku ładowania akumulatorów to po prostu szybkość przekazywania energii.

    Potrzeba by gdzieś 10 kW na samochód.

    Do tego setki miliardów akumulatorów to kolejna klęska dla środowiska.

    Jedynie DEPOPULACJA Ziemi ma sens.

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

    p.s. Obecnie ludzie kupują czystą wodę w pojemnikach. Niebawem dojdzie do tego, że będą kupować czyste powietrze. Przeleć się samolotem na małej wysokości w kierunku Śląska, Krakowa, itp. a zobaczysz przerażający obraz w powietrzu – brunatny walec o średnicy kilkunastu kilometrów. W tym walcu żyją ludzie.

   • Są alternatywne źródła energii- wiatr i prąd.

    Ta woda w pojemnikach nie jest czysta, jest tylko czystsza od kranówki.
    Jedynie filtry oparte na odwróconej osmozie dają czystą wodę.
    Kwestia zanieczyszczenia wody to także kwestia przemysłu.
    Kwestia czystego powietrza to kwestia samochodów na ropę i kwestia braku filtrów na piecach węglowych.

 • PANTEK,

  Teraz wygłosiłeś bzdurę na miarę sprzedawców filtrów wody. Otóż, wiedz, że CZYSTA WODA SPOŻYWCZA to nie jest woda destylowana, ani demineralizowana, w właśnie tę ostatnią dają te filtry.

  CZYSTA WODA SPOŻYWCZA to mieszanina ELETROLITÓW – wapniowego, magnezowego, sodowego i jakichśtam jeszcze.

  Czysta woda jest klarowna, bez skażeń biologicznych, bez drobnoustrojów chorobotwórczych, bez niemiłego odoru.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Ja wolę żyć na nieprzeludnionej Ziemi zamiast bawić się w jakieś filtry do wody lub do pieców węglowych czy innych.

 • ARNOLacjęDZIE,

  Nie wiem co to jest „niektóry obszar”, ale Ja tam wolałbym być sam na Ziemi niż z jakimiś komuchami, które gwałcą Moją wolność.

  Jednak Mośki to najmądrzejszy Naród. Oni już od tysięcy lat robią depopulację Ziemi.

  Przydałaby się epidemia czarnej ospy, taka sama, która uśmierciła trzy czwarte populacji Europy w średniowieczu.

  Pozdrowienia dla Mośków,
  ROMAN WŁOS

  P.S. Nieprzeludnione obszary są dlatego nieprzeludnione, bo nie nadają się do zaludnienia.

Odpowiedz

Site Footer