”Anno Hegirae 1400” – czy Europa już przegrała z islamem i czeka nas kolejny holocaust w Europie?

szkola01

Przyznam się, że przez wiele lat z umiarkowanym spokojem obserwowałem rosnące znaczenie muzułmańskiej społeczności w Europie. Z jednej strony dlatego, że te społeczności stopniowo się sekularyzują i proces ten zachodziłby nawet szybciej gdyby nie stała imigracja islamska podsycająca ogień wiary, a po drugie dlatego, że wiem iż nie wszyscy są islamistami pragnącymi szariatu, a wręcz przeciwnie (vide dzieje „polskich” Tatarów czy Bośnia).  Niestety gwałtowna dynamika wydarzeń w świecie arabskim i całkiem możliwe celowe mieszanie w kotle przez Moskwę, może spowodować to co opisałem kilka temu w „Anno Hegirae 1400”.  To kryminał będący powieścią z dziedziny politycznej fantastyki, którego akcja dzieje się w tytułowym muzułmańskim roku 1400 (Anno Domini 2022) w Polsce, do której masowo przybywają muzułmanie z innych krajów UE gdzie już są prześladowani. I choć generalnie dotyczy ona masowego mordu na wszystkich męskich członkach jednej z przyjezdnych rodzin to w końcu za sprawą najazdu „Brunatnych Sił” tak od strony UE jak i Rosji (dziś nazwalibyśmy ich „Zielonymi Ludzikami”) zaczyna się toczyć na tle kolejnego holocaustu na terenach Polski.  Dziś, gdy czytam, że w W.Brytanii w tym roku szkolnym w pierwszych klasach było więcej dzieci z rodzin muzułmańskich niż z pozostałych, to zastanawiam się kto tak naprawdę padnie ofiarą kolejnego ludobójstwa w Europie? Czy muzułmanie będą ofiarami czy też jednak oprawcami i wymordowani zostaną „niemuzułmanie”?Bo cokolwiek byśmy nie mówili to Europa już przegrała z islamem co widać po bezradności polityków będących zakładnikami dużego odsetka muzułmańskich wyborców i po tym jak islamiści (tak odróżniam islamistów do reszty muzułmanów) swobodnie sobie poczynają na jej terenie, jak bezczelnie wydaje im się, że to jest ich własne terytorium, które ma być zorganizowane wg ich widzimisię. Dlatego takich zamachów jak dzisiejszy we Francji na redakcję gazety wyśmiewającej wszelkie przejawy ciasnot umysłowych będzie więcej. I nie tylko na nie. Czekają nas ataki na wszelkie organizacje dbające o swobody, równouprawnienie kobiet i prawa człowieka jak również na poszczególnych ludzi publicznie takie cechy promujących.  Śmiało też postawiłbym też diamenty, że wiele z nich zostanie zainspirowane i sfinansowane pieniędzmi z Moskwy bo dla Rosjan zamęt w Europie to dar z niebios.

Co można zrobić w sytuacji gdy pomimo tego, że zasady islamu są absolutnie sprzeczne nie tylko z europejskimi wartościami, ale i podstawowymi prawami, to bez problemu rejestrowane są muzułmańskie związki wyznaniowe, budowane meczety, a judzenie w nich przeciwko „niewiernym” jest całkowicie tolerowane.Już nawet kiedyś myślałem, żeby pokazać hipokryzję Władz, próbując zarejestrować związek wyznaniowy z tymi samymi zasadami, ale pod inną nazwą nazwą i móc pokazać jak mi odmówiono uzasadniając to sprzecznością zasad religii z prawem. Tylko co by to zmieniło? Czy Władze wykreśliłyby wpisane już związki, czy zamknęłyby meczety i pozwoliły celebrować muzułmańską wiarę jedynie w sferze prywatnej i osobistej?
Jakoś wątpię, nawet gdyby sama społeczność muzułmańska zdawała sobie sprawę, że to także dla ich dobra.
Ale nie. Nie zrobią tego, tak samo jak nie zakazano wódki czy papierosów choć alkohol i nikotyna to jedne z najgorszych narkotyków.

Co można zrobić gdy za niespełna 15-20 lat W. Brytania stanie się krajem muzułmańskim? Może więc będzie lepiej żeby wkrótce sami pożegnali się z UE? Tylko, że to kraj dysponujący nuklearnym arsenałem…

Co można zrobić gdy za kolejnych kilkadziesiąt lat los W. Brytanii może podzielić Francja, Niemcy i Włochy?
Co i jak zrobić żeby islam w tych już muzułmańskich krajach miał jak najbardziej świeckie oblicze? Bo jeśli nie to jak wtedy będzie wyglądać wymierająca Polska w takiej islamskiej  UE?

Wreszcie co mogą zrobić porządni i spokojni ludzie, gdy oszołomy z jednej i drugiej strony w końcu zaczną stawiać barykady i się wzajemnie mordować?  Bo jeśli tak dalej pójdzie, jeśli dalej będą takie zamachy – a będą raczej na pewno – jeśli nadal będą rosły nienawistne wobec Muzułmanów uczucia (a jak czytam różne fora to mi się włos jeży na głowie) to zdarzenia wymkną się spod jakiejkolwiek kontroli Władz a ludzie nie będą mieli wyboru –  zostaną zmuszeni do opowiedzenia się po jednej z walczących stron.

Jak do tego nie dopuścić? Jak to powstrzymać?

p.s.
Zdumiewa mnie  niezdolność islamu do poradzenia sobie (asymilacji) nawet czegoś tak oderwanego dziś od religii jak postać gostka rozdającego dzieciom prezenty czyli świętego Mikołaja.

26 myśli na temat “”Anno Hegirae 1400” – czy Europa już przegrała z islamem i czeka nas kolejny holocaust w Europie?

 1. ARNOLDZIE,

  Widzę, że Ty także uległeś Żydowskiej propagandzie. Rusz trochę głową i zobacz kto tutaj pociąga za sznurki. Masz rację – to Rosjanie, którzy jedzą czosnek, mówią – aj waj, i większość z nich ma prawdziwe imię – Mosiek.

  A tak w ogóle, to Muzułmanie bardzo dobrze robią, że robią swoje kolonie w dawnych państwach kolonizatorskich.

  Biała kolonizatorska, kapitalistyczna hołota kompletnie zdewastowała całe kontynenty – Afrykę, Azję, obie Ameryki naprzód dewastując swój własny kontynent czyli Europę.

  Teraz Narody z dawnych kolonii odbierają to co im zabrano.

  Patrz na każdy problem z różnych punktów widzenia. Nie daj się Żydowskiej propagandzie.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Ostatnio zjeździłem całą Europę. Tam gdzie są Muzułmanie, tam jest prawdziwe życie. Muzułmanie to bardzo przyjaźni ludzie.

   1. Nie jadam czosnku, jego zapach, nawet wydzielany z potem, drażni mnie gorzej niż wampira.
    Co do linku to masz to na myśli?:

    „Są też masy muzułmanek, które czasem coś wystawią spod burek i kapturów. Ale one akurat nie są cenione przez niemieckich chłopców. Zwłaszcza, że jedna arabska żona lubi sprowadzić na ślub, ośmiu braci, piętnastu kuzynów i dzwudziestu siostrzeńców, którzy nim jeszcze ślub się kończy rozprzestrzeniają się po kraju dojąc niemiecki system socjalny.” ? 😉

  1. Rozwiń trochę to bo nie rozumiem. Jakiej konkretnie propagandzie uległem albo w jakim zakresie?
   I co rozumiesz przez „prawdziwe życie” w opozycji do nieprawdziwego?

   1. ARNOLDZIE,

    Poczytaj na linkowanym blogu U Nas W Dojczlandzie, artykuł p.t. Muzułmania. Tam chłopak ładnie opisuje to co Ja zobaczyłem w Europie – że muzułmanie to tacy sami ludzie jak wszyscy – też lubią popić, popalić i poruchać.

    Natomiast czosnkowa propaganda tłoczy ludziom do głowy jakieś bzdury jakoby muzułmanin to było to samo co terrorysta.

    Prawda jest taka, że za każdym aktem terroryzmu stoją bracia czosnkowi.

    A głupole oglądają telewizję i inne żydowskie publikatory. No i potem wiedzą to co powinni wiedzieć.

    Jeżeli piszesz o jakimś przegraniu Europy z Islamem, to wiedz, że to nie Europa przegrała lecz SOCJALIZM, i nie z Islamem lecz z PACJENTAMI chętnymi do brania zdobyczy socjalizmu czyli zasiłków.

    Poczytaj też na Moim blogu wpis skopiowany z blogu U Nas W Dojczlandzie, p.t. Jak Działa Niemiecki Socjalizm.

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

    1. W tym artykule opisuje tylko pracę imigrantów – ani ich nie zna, ani z nimi nie przebywa, ani z nimi się nie spotyka poza widzeniem się w pracy. Nawet nie wiem czy z nimi rozmawia o czymkolwiek innym niż przynieś, podaj, pozamiataj.
     Przytoczyłem za to jego słowa z innego wpisu 🙂
     Nigdzie też nawet nie sugerowałem, że muzułmanin = terrorysta, pisałem tylko, że pewna grupa wyznająca pewną religię, chce wprowadzić swoją wizję tego jak świat powinien być urządzony i wizja ta jest sprzeczna z obecnym prawem w Europie, jak również pragnieniami innych Europejczyków co nieuchronnie doprowadzi do konfliktu. Tym szybciej im więcej będzie zamachów motywowanych „prawami islamu” i im więcej będzie odwetów. Jak czytam jaki jad nienawiści toczą niektórzy przeciwko imigrantom, muzułmanom itd. to jestem przerażony bo wiem do czego to prowadzi.
     Jedni i drudzy urządzą sobie apokalipsę a niczemu niewinnych ofiar (po obu stronach) nikt nie będzie pytał o zdanie.

     1. ARNOLDZIE,

      Piszesz tak –

      ….. Jak czytam jaki jad nienawiści toczą niektórzy przeciwko imigrantom, muzułmanom itd. to jestem przerażony bo wiem do czego to prowadzi…..

      Takie jest prawo przyrody – tego nie zmienisz – SILNIEJSZY WYGRYWA.

      A Ziemia i tak jest przeludniona. Dla Ziemi (ludzi) to czysty zysk.

      Pozdrowienia,
      ROMAN WŁOS

 2. Arek,
  Powinieneś się uczyć od nich. Oni nie mówią, że deszcz pada jak im plują w twarz.
  Pomyśl sobie gdyby była taka nieformalna grupa która by reagowała tak samo kiedyś ktoś niewinnie by poszedłby do wiezienia,kiedy policja by kogoś niewinnego zabiłaby, kiedy TK ogłosiłby kolejny wyrok…

  1. Taka „nieformalna grupa” nazywa się mafią (poczytaj o genezie sycylijskich mafii) i wierz mi, że nie chcesz tego.

   1. Arek,
    Mafia to taka grupa której nie udało się dojść do władzy dlatego działają nielegalnie.

    Takiej nieformalnej grupy o której mówię nie ma i wątpię czy kiedykolwiek będzie.

    Radosław R. mówił o wolności słowa w odniesieniu do tych ostatnich wydarzeń. Obrażanie religii to wolność słowa a antykomor.pl to już nie???

 3. Arek,
  https://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Prof-Machnikowski-dla-WP-celem-terrorystow-jest-wojna-cywilizacji,wid,17160856,wiadomosc.html?ticaid=114211
  🙂

  Zastanów się jak to jest, że nagle Muzułmanie sobie wymyślili, że chcą islamizować cały świat???
  Nie widzisz, że to się kupy nie trzyma???

  Muzułmanie są z reguły Azji czyli z poza UE.
  W jaki sposób uzyskali zgodę na pobyt i pracę w Niemczech, Francji, UK i Polsce???
  Od kiedy zaczęli przyjeżdżać???
  Co się zmieniło, że zaczęli???
  Jakaś zmiana w prawie???

  Zbadaj problem dogłębnie zamiast z góry wysnuwać wnioski podsuwane przez media.

 4. ARNOLDZIE,

  Ty nadal nie jarzysz tego o czym Ja piszę. Chciałem Ci uświadomić, że cały ten terroryzm to robota Izraela.

  Ostatnie prowokacje są tak durne, że to się kupy nie trzyma. Mośki nie dawno testowały głupotę Polaków i ABW rozpowszechniała informacje o rzekomych zamachach planowanych w Polsce.

  Ale los Polaków jest gorszy od losu Muzułmanów na Zachodzie więc Polacy nie uwierzyli w te bzdury. Po prostu Polacy nie uwierzyli, że Muzułmanin cały zasiłek odkłada aby kupić kałach czy zrobić bombę.

  Żydostwo zniszczyło Irak, Arganistan, Wietnam, Koreę, Kambodżę, cały czas niszczy Polskę. A Ty wierzysz w te bzdury rozpowszechniane przez publikatory.

  Lech Osuchowski wyśmiał te bzdury na swoim blogu p.t. U Nas W Dojczlandzie, a Ty nadal idziesz ścieżką wytyczoną Ci przez żydowskie publikatory.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

 5. Arek,
  Słuchaj ROMAN WŁOSA.
  Nie wiem czy to robota Mośków ale wiem jedno. Tu chodzi jak zwykle o STRACH.
  Zobacz:
  https://pbs.twimg.com/media/B0VsTjqCcAAssYC.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/B0VsTjqCcAAssYC.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/B0VsTjqCcAAssYC.jpg

  PS.
  Ja przestałem chodzić do kościoła, kiedy zauważyłem, że zajmują się dwiema rzeczami – STRASZENIEM I POLITYKĄ(np. zachęcanie do pójścia na wybory czyli naganianie ludzi, którzy nie orientują się w polityce).
  Obecnie jestem agnostykiem.

  1. PANTEK,

   Bardzo mądry z Ciebie chłopak. Z tym, że obojętnie czy chodzisz do jakiegoś kościoła czy nie chodzisz, to i tak płacisz na różne kościoły – chociażby patrz – Fundusz Kościelny.

   Bo w tym straszeniu chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Chociaż niektóre typy mogą się podniecać samym faktem, że mają nad hołotą władzę.

   A jak chodzi o Arnolda, to wtedy uznam, że się „nawrócił” na słuszną drogę, kiedy Arnold powie – zlikwidować tę serduszkową sektę WOŚP. On na razie postuluje zmianę dyrygenta – widać nie czuje chłopak bluesa o co tutaj chodzi.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   1. ROMAN WŁOS,
    I tu się mylisz. Tu nie chodzi o kasę.
    Kasy mają w bród już teraz.
    Przykład:
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-naprawde-zarabiaja-Polacy-3048211.html
    Jak myślisz gdzie reszta pieniędzy???

    Tu chodzi o to, żeby ludzie godzili się na coraz bardziej krótszy łańcuch.
    Patrz Patriot Act wprowadzony po WTC.
    Patrz przepisy na lotniskach.
    Polacy się nie stawiają(patrz RUTYNOWE KONTROLE DROGOWE) dlatego u nas nie ma „zamachów terrorystycznych”.
    Haha „zamach terrorystyczny”. Jak ludzie mogą kupować taki kit.

    Nikt se nie zadaje pytania jaki miałby być cel tych zamachów???
    Ile potrzeba zamachów by ten cel był zrealizowany???
    Nie mogę się przestać śmiać 🙂

    Jedyne co udaję się uzyskać terrorystom po tych zamachach to takie rzeczy jak Patriot Act 🙂
    Może celem terrorystów jest GLOBALNE SADO MASO???

    1. PANTEK,

     Im krótszy łańcuch, tym bardziej czuć czosnek na drugim końcu łańcucha. Widać, Polacy lubią zapach czosnku.

     Pozdrowienia dla czosnkowych braci,
     ROMAN WŁOS

  1. PANTEK,

   Ja cały czas mówię pacjentom, że te Mośki, to mają łeb. Ale najgorsze jest to, że głupole ciągle sądzą, że to Muzułmanie.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   p.s. Nowy Porządek Świata musi być.

   1. ROMAN WŁOS,
    Coraz śmielej mówi się o depopulacji.
    Żeby się przekonać wystarczy obejrzeć serial(2 sezony) „Utopia”, który „mata” tutaj polecał.

    1. PANTEK,

     Katastrofa demograficzna już nastąpiła. Im szybciej nastąpi depopulacja, tym lepiej dla ludzi.

     Debile chcą ratować Ziemię podczas gdy Ziemia sobie radzi już ponad 4,500,000,050 lat (cztery i pół miliarda i pięćdziesiąt lat).

     Człowiek na Ziemi już się kończy. Brak wody, brak żywności, brak energii prowadzi do kompletnej klęski człowieka.

     Trzeba ratować człowieka.

     Pozdrowienia,
     ROMAN WŁOS

Odpowiedz