Czy stać Cię na dentystę? Ankieta

Są tylko dwie odpowiedzi – TAK lub NIE
Jeżeli chodzisz regularnie na przeglądy, czyszczenie zębów, leczysz zęby jak tylko pojawi się problem to możesz zaznaczyć – TAK.
W pozostałych przypadkach zaznaczasz NIE.
Ponoć Polska to bogaty kraj, który doskoczył do Japonii (buacha cha cha!!!) sprawdźmy to na dostępności do podstawowej opieki medycznej  z której KAŻDY musi i będzie musiał korzystać czyli dentystycznej.

Czytaj dalej „Czy stać Cię na dentystę? Ankieta”

Zajazd KAS

Agata Jagodzińska, kontrolerka, która bezprawnie (sic!) przywaliła 2500 kary za pizzę. Określa się jako „Działaczka związkowa. Krajowa Administracja Skarbowa. Przewodnicząca Związkowej Alternatywy w KAS – 7800 członków związku”
Właśnie zagroziła Stanowskiego najazdem i represjami ze strony swoich kolegów z KAS.
W jakim kraju żyjemy?

Brudne ręce

Idące w dziesiątki i setki tysięcy złotych deklaracje o rzekomych poniesionych kosztach poniesionych przez parlamentarzystów. W pozycjach kwoty za nieistniejące (sic!) strony internetowe, za niedorzeczną ilość przejazdów itd. itp. etc.
Jednym słowem przewały na całego i to w wykonaniu kogo? Tak! Parlamentarzystów. Czy to nie najwyższa pora na szeroką akcję
#Brudne Ręce?

Czytaj dalej „Brudne ręce”

USA-россия-中国 , XXI wieczna OŚ ZŁA

USA, roSSja i Chiny podzieliły między sobą świat:
USA wezmą sobie Wenezuelę, Grenlandię, Panamę, Kubę potem także Kanadę
Rosja weźmie sobie na początek Ukrainę, Polskę (do Wisły albo całą), Gruzję, Armenię, kraje bałtyckie i Kazachstan. Potem jak się umocni to Finlandię, Uzbekistan i Turkmenistan.
Pępek Świata (Chiny) weźmie sobie Birmę (Mjanmę), Tajwan i Australię. Co do Mongolii to nie wiem czy Chiny wezmą ją całą, czy w swej łaskawości podzielą się z roSSją..
Czytaj dalej „USA-россия-中国 , XXI wieczna OŚ ZŁA”

Tak mają wyglądać polskie dzieci w przestrzeni publicznej

Oczywiście wg pewnych osób oszołomskich cechujących się umysłami totalitarnymi i takimiż zapędami rodem z Talibastanu. Specjalnie nie wymieniam nazwisk tych osób żeby nie robić im dodatkowego rozgłosu choć i tak go mają z faktu, że ich brednie infekują umysły ludzi, którzy potem w dobrej wierze rozpowszechniają ich agendę.
Wg tychże totalitarnych umysłów istnienie wizerunków dzieci w przestrzeni publicznej, szczególnie w Internecie wiąże się potwornymi zagrożeniami dla nich. Dlatego rozpoczęły krucjatę by go całkowicie wyrugować.  To czego się obawiam, że jak się jasno nie znokautuje takich inicjatyw w zarodku to zaraz pojawią się jacyś tchórzliwi i nadgorliwi politycy, którzy ruszą z jakimiś chorymi inicjatywami ustawodawczymi. No bo kto się postawi po stronie ZŁA i będzie przeciw (rzekomej !) ochronie dzieci?

Czytaj dalej „Tak mają wyglądać polskie dzieci w przestrzeni publicznej”

Polacy nabici w złoto przez Glapińskiego!

Jeżeli cieszysz się, że Glapiński kupił roztrwonił twarde pieniądze (dolary) na zakup ponad 412 ton złota to jesteś ekonomicznym idiotą. A jeżeli jeszcze bredzisz, że w ten sposób zarobił dla Polaków ileś miliardów to zideologizowanym idiotą. Wybaczcie, to nie obelga, ale tylko stwierdzenie faktu. Jeżeli nie wiesz dlaczego tak jest to zapraszam do lektury.
Czytaj dalej „Polacy nabici w złoto przez Glapińskiego!”