No to będziemy mieli monopol władzy: PIS i prezydent PISu + ludzie Kukiza vel Kolibra

Zmiana konstytucji to na pewno.  Zmiana miejsca urzędowania prezydenta z Belwederu do klasztoru na Jasnej Górze i przeniesienie stolicy do Częstochowy? Możliwe. Powrót polowań na czarownice? Raczej pewne. Ciekawe na jaką grupę ludzi padnie tym razem, obstawiamy genderowców? Co jeszcze? Macie jakieś podpowiedzi?
Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że za Kukizem KTOŚ stoi.
Osoba, która nie potrafi samodzielnie wydać sobie płyty nie jest w stanie tak dobrze zorganizować kampanii prezydenckiej. Gołym okiem było widać, że nie robili jej amatorzy z pospolitego ruszenia tylko fachowcy otrzaskani w politycznym rzemiośle.
Tylko do dziś trawiło mnie pytanie – KTO!?
Nie ukrywam, że obstawiałem PIS, ale skoro to Stowarzyszenie KOLIBER to prawie się nie pomyliłem bo czy PIS czy Koliber to jeden bies z tymi samymi światopoglądowymi obsesjami.  Kukizowcy vel Kolibrowcy bez problemu dogadają się z PISiorami  – jeśli nie jako koalicja to przez przejęcie ludzi – i zrobią z krajem co tylko zechcą.
Aż włos mi się na plecach jeży na myśl co nas może czekać 🙁
Swoją drogą to ciekawe jak będzie teraz z poparciem dla Kukiza, gdy ludzie sobie uświadomią, że pierwsze miejsca na jego listach są już obstawione przez ludzi ze Stowarzyszenia Koliber i mogą być co najwyżej statystami na dalszych miejscach.
A może by tak być dociekliwym i sprawdzić kto to stowarzyszenie finansuje? Bo widać, że nie biedują, stać ich na wiele akcji. Tak, chyba do nich napiszę zapytanie a do sądu złożę wniosek o odpis raportów finansowych (oby były).

Zdaje się, że w tej sytuacji niedopuszczenie do JOWów, hasła wybitnie cynicznie lansowanego przez Kukiza (patrz tutaj na wypowiedź Kukiza podrzuconą przez pant3k), staje się polską racją stanu. Dla tych co nie lubią oglądać wideo, nawet 60s, postaram się zrobić dopisek z transkrypcją tej wypowiedzi.  Ale wracając do kwestii JOWów… W takiej sytuacji nie możemy w żadnym wypadku dopuścić by ordynacja wyborcza opierała się na JOWach bo PIS i Koliber zabetonują się na całe dziesięciolecia. Będzie trzeba rewolty a może nawet rewolucji by to ich odciągnąć od władzy.  Dlatego każdego kto zdaje sobie z tego zachęcam do rozmów ze znajomymi na ten temat, a tych aktywniejszych do przyłączenia się w swoich działaniach do Partii Rozwoju lub choćby poparcia jej w wyborach.  Bo taka JOWowa ordynacja wyborcza naprawdę nie zmieni Polski na lepsze, w wręcz przeciwnie.

Zapamiętajcie nazwiska:  Tomasz Pułról, Piotr Mazurek, Piotr Kasperkiewicz, Marcin Palade, Stanisław Tyszka.

DOPISEK:

Po nieudanych negocjacjach KORWINistów z Kukizem, Wipler napisał coś takiego:

Ma być ono po prostu postulatem uosabiającym niechęć Polaków do obecnej klasy politycznej. [Kukizowcy] Znają wady ordynacji JOW w stylu brytyjskim, jednocześnie mówią, że jest ona w miarę prosta do wytłumaczenia ludziom, a więc użyteczna propagandowo.

Można przypuszczać, że podczas rozmów dali mu mniej lub bardziej jasno znać, że ten postulat JOWów jest pustym albo cynicznym hasłem.
Hmm… bez JOWów to się zaraz okaże, że mają cele podobne do tych, które ja chciałbym realizować.   

51 comments On No to będziemy mieli monopol władzy: PIS i prezydent PISu + ludzie Kukiza vel Kolibra

Odpowiedz

Site Footer