Infoplaner

Infoplaner to opracowywane przeze mnie, autorskie narzędzie dla każdego kto chce zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją.
Nie da się dziś poznać, wchłonąć, zapamiętać ogromu wiedzy i zadań związanych z przedsiębiorczością a już tym bardziej stosować ich w odpowiednim czasie i sytuacji. Postanowiłem, więc chociaż w części temu zaradzić tworząc Infoplaner, czyli organizer, kalendarz, planer, notatnik i poradnik z metodycznie uporządkowanymi podpowiedziami, zaleceniami, zadaniami do wykonania, linkami, bezcenną wiedzą, cennymi kodami i wartościowymi niespodziankami.

Infoplanerem można zacząć się posługiwać w dowolnym dniu roku co czyni go idealnym prezentem dla każdego aktywnego człowieka z dowolnej okazji lub bez niej.    Czas i konkurencja nie czekają!

Ponad 30 lat doświadczeń zawodowych i obserwacji naprawdę dobrych, skutecznych działaczy, przedsiębiorców, menadżerów itd. przekonało mnie, że wspólnym mianownikiem, rzeczą, która odróżnia ich od tych przeciętnych jest posługiwanie się papierowym notesem, organizerem, planerem. Tak! W erze smartfonów, wszechobecnych aplikacji, współdzielonych kalendarzy dostępnych przez sieć, automatyzacji powiadomień itd. nadal czynnikiem decydującym jest to „staroświeckie” narzędzie. Nic innego tak dobrze nie chroni umysłu aktywnej osoby przed chaosem działań, gonitwą myśli i szybkim wypaleniem się jak stosowanie takiego prostego narzędzia. Dodatkową zaletą jego używana jest to, że wymusza i uczy systematyczności. Dlatego zawsze gdy pytają mnie o kwestie związane z przedsiębiorczością czy zarządzaniem to w pierwszej kolejności zwracam uwagę na krytyczną ważność jego używania. I robię tak pomimo tego, że bardzo często spotykam się z niedowierzaniem a czasem nawet kpiącymi komentarzami sugerującymi, że nie ogarniam nowoczesnych technologii. A w związku z tym, że przy okazji bardzo często pytano mnie, który z tych produktów mógłbym polecić, postawiłem opracować własny, uzupełniony o dodatkowe naprawdę wartościowe elementy i rzeczy – Infoplaner.
Zapisz się a powiadomię Cię o rozwoju sytuacji. [newsletter]