Pazerni dziennikarze TV + szaleńcy = pożar świata :(

Za to, że nic nie znaczące oszołomy lub szaleńcy, nie mający żadnej realnej władzy (ani władzy dusz)  stają się podpalaczami świata odpowiadają właśnie oni – telewizyjni dziennikarze.
I nie – nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia!
Bo za to, że kilku oszołomów uważających się za obrońców krzyża – a w rzeczywistości plugawiących go – nie rozeszło się po kilku godzinach do domów i rozpaliło całą Polskę odpowiada właśnie telewizja. Bez niej nikt by się nimi nie zainteresował a oni sami nie mieliby powodu, żeby dalej robić to co robili.

Bo za to, że jakiś oszołomski amerykański pastor planujący spalenie książki pod nazwą Koran, staje się powodem wybuchu  histerycznej agresji części muzułmanów odpowiada właśnie telewizja i dziennikarze, którzy takim oszołomom nadają nadmierne znaczenie i globalny wymiar.

Także za gwałtowny wzrost terroryzmu odpowiada telewizja przez nadmierne  epatowanie ich czynami.

Według mnie najwyższy czas skończyć z bezkarnością dziennikarzy w takich sytuacjach – powinni ponosić odpowiedzialność tak jak osoby, które promują. Tym bardziej, że robią to z najniższych pobudek – dla szmalu z oglądalności.
Nic ich przy tym nie obchodzi ile zła wydarzyć a może nawet ile krwi się przez to może polać.
Bo to, że się poleje jest pewne – pytanie tylko kiedy to się stanie i w jaki sposób?

Oczywiście muzułmanie MUSZĄ się nauczyć żyć z tym, że są i będą ludzie, którzy będą palić, deptać, plugawić i wyśmiewać ich świętości.  I nie przenosić tego na całe społeczności.
Tak jak nauczyli się z tym żyć chrześcijanie czy Hindusi z tym, że część świata zjada – święte wg nich – krowy.  Tylko trzeba dać im na to czas, a nie bezsensownie judzić.

Bo jeśli nie to szaleńcy osiągną swoje – dojdzie do pogromów chrześcijan w krajach muzułmańskich i muzułmanów w Europie. A może nawet do systematycznego ludobójstwa ludności muzułmańskiej i będziemy mieli powtórkę z czasów II wojny światowej a potem z wojny w dawnej Jugosławii, po której w Europie i Ameryce nie będzie już muzułmanów.

W najgorszym razie telewizja może nawet podpalić cały świat, czyli doprowadzić do kolejnej światowej wojny.  Szczególnie gdy jacyś inni szaleńcy z Iranu i Pakistanu odpalą atomówki.

Pytanie – kto i jak powinien wreszcie usadzić telewizje ?

Odpowiedz