Polkomtel i kary umowne, wreszcie zabrał się za to UOKiK.

Wielokrotnie pisałem na swoich łamach o wyłudzaniu przez Polkomtel pieniędzy  od swoich klientów (5 tys. za umowę) jako rzekomo należnych mu „kar umownych”. Polkomtel nie zaprzestał swojego procederu nawet po tym jak taka klauzula została wpisana do rejestru klauzul niedozwolonych.  W końcu za sprawę zabrało się UOKiK i oby wymierzyło tej firmie najwyższe przewidziane prawem kary za krzywdy jakie przez całe lata ta firma wyrządzała ludziom.

Postanowieniem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 8 sierpnia 2014 r. w sprawie DDK-61-13/14/PD o wszczęto postępowanie w związku z podejrzeniem stosowania przez Polkomtel Sp. z o.o. praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów. Jednym z punktów jest właśnie stosowanie kar umownych pomimo ich wpisania do rejestru klauzul niedozwolonych (patrz strona 9 i 10).
Przypominam także, że Organizacja Konsumentów Usług Telekomunikacyjnych jak SAUT, cały czas zbierają osoby pokrzywdzone takimi działaniami przez Polkomtel w celu wytoczenia mu zbiorowego procesu. Jeśli jesteś taką osobą, zgłoś się do mnie lub do SAUT.

  1234567891011

4 myśli na temat “Polkomtel i kary umowne, wreszcie zabrał się za to UOKiK.

 1. ARNOLDZIE,

  Ty znowu lecisz w chuja z pacjentami Twojego blogu (bloga???). Każesz im się zgłaszać kiedy wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie.

  Ja już kiedyś zapisałem się u Ciebie jako chętny do zarabiania 30,000 pln miesięcznie. I co??? I ni-chuja.

  A jak chodzi o te kary, to wiedz, że Mośki i tak będą dymać Gojów na wszelkie możliwe sposoby. Goje są tak głupie, że same proszą się o to aby być dymanymi.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

   1. PANTEK,

    Ano mają. A Goje są wymarzone do bycia ruchanymi przez Mośków. A Ty Mi zarzucałeś, że Ja mam obsesję na Ich punkcie.

    Co ciekawe, nawet ten Mosiek – prezes Owsik – wziął udział w tym evencie. Owsik liczy na kolejne Ajs Crimy.

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

 2. UWAGA ARNOLD I CZYTELNICY TEGO BLOGA!!! TUSK ZOSTANIE PREZYDENTEM UE!!!

  Jedyna realna rywalka(premier Danii) wycofała się z kandydatury a Tusk nie chce odpowiedzieć czy jest chętny(czyli jest 🙂 ).

  Pytanie tylko – kto go zastąpi? Marszałek Sejmu? Prezydent Wrocławia? Minister Obrony?

  Ja coś czuje, że wezmą Dutkiewicza.

Odpowiedz