Świat zaczyna gardzić Polakami i Polską.

Niemcy wymordowali Herero i Nama wypychając te narody na pustynię. Potem to samo zrobili Turcy z Ormianami (do dziś zaprzeczając, że było to zaplanowane ludobójstwo). Tylko, że wtedy nie było socjal mediów. My, Polacy, postanowiliśmy zrealizować „ostateczne rozwiązanie kwestii imigrantów” na oczach całego świata przez wywożenie ich do wilgotnego i mroźnego lasu. Wiadomo, że tam przemokną i umrą od chorób, wycieńczenia, wychłodzenia albo po prostu zamarzną gdy przyjdą przymrozki. Tudzież utopią się w bagnach, a to jeszcze lepiej bo ślad po nich żaden nie zostanie.
Pytania typu:
„Do czego jeszcze są zdolni rządzący podejmujący decyzje o wywożeniu ludzi do lasu na pewną śmierć, w tym dzieci!?”
„Jakim trzeba być potworem by spełniać takie rozkazy, bestialskie, sprzeczne z prawem i polską racją stanu?
giną w aplauzach większości skundlonych i sPISiałych Polaków popierających te zbrodnicze akty, chociaż ten problem można rozwiązać w sposób zupełnie inny, zgodny z prawem i humanitarnym postępowaniem.

Tych samych Polaków, którzy mają gęby pełne przekonań o swojej gościnności (słowo oznaczające opiekę roztaczaną nad każdym przybyszem) i uważających się – bucha cha cha cha !!! –  za chrześcijan*.

Ale świat nie jest głupi. Świat patrzy i zaczyna gardzić. Tak Polską jak i Polakami. Nawet nie dlatego, że ich skazujemy na śmierć, ale za to, że nie mordujemy ich humanitarnie np. strzelając do nich czy siekając ich maczetami kosami. To by zrozumieli. Ale wywozić do lasu? Dzieci!?
Jak można pozwolić by dziecko spało na ziemi, na chodniku obok ogrzewanego budynku!? Dlaczego nikt tej dziewczynki nie zaprosił do środka żeby się ogrzała, nie dał ciepłej zupy, nie pozwolił położyć się choćby na ciepłej podłodze jeżeli nie na jakiejś kozetce albo chociaż nie dał jej koca!?
Jak można być tak bezdusznym, stać obok i nie reagować!?
Ja czuję się tym zhańbiony! Jest mi tak niewymownie wstyd, że to się dzieje w Polsce w XXI wieku. W POLSCE ! 🙁

Putin znowu otwiera szampana – jego PISowscy agenci (lub użyteczni idioci) zeszmacili nas w oczach całego świata. Całkowicie i na długie wieki 🙁
Myślicie, że teraz ktokolwiek będzie nas szanował?  Że będzie za nami gardłował, krzyczał gdy będzie się nam działa krzywda np. ze strony Rosji? Zapomnijcie!  Prędzej naplują nam w twarz.  I całkiem zasłużenie 🙁

W tym artykule na oko.press (autorem zdjęć jest Agata Kubis) możecie zobaczyć te dzieci – zapewne będące terrorystami, pedofilami i zoofilami – jeszcze żywe, choć niektóre już ledwie żywe, wyczerpane.
Nie mogę uwierzyć, że ponownie dzieje się to o czym ze zgrozą wspominała moja babcia mówiąc o wojennych latach 🙁
Kiedyś, dużo dużo biedniejsi, zrujnowani wojną, przyjęliśmy dziesiątki tysięcy greckich dzieci, potem dziesiątki tysięcy czeczeńskich rodzin.
Dziś jesteśmy tylko kundlami bez cna honoru.

*
Swoją drogą to co robi KK!? Dlaczego tam nie ma żadnego biskupa!? Kościół Katolicki pogrążył się całkowicie idąc ramię w ramię z tronem i nie podejmując żadnych działań w sprawie tych ludzi. Czy to bezpośrednio u rządzących – z którymi jest zblatany – czy wysyłając księży, zakonnice i zakonników do pomocy imigrantom na granicę. Ciekaw jestem czy zakonnice, księży i biskupów, mundurowi też by ganiali by z takim zapałem jak innych.  Śmiem wątpić.

Odpowiedz