Uwaga na opium dla mas!

„Nikt nie ma Polski na wyłączną własność; nie jest ona własnością do rozporządzania, lecz wielkim zbiorowym obowiązkiem” – mówił Komorowski.
Buacha cha cha cha cha !!!!!!
Jest jeszcze inna perełka, którą uwielbiam (choć już nie polska) :
„Nie patrz co kraj może zrobić dla Ciebie tylko co Ty dla kraju”.

Buacha cha cha cha cha !!!!!!

Wybaczcie ten rechot.
Ale nie mogę się powstrzymać za każdym razem jak Ci cwaniacy od Władzy walą takimi opiumowymi komunałami ludowi po to by potem bezstresowo doić i doić i doić z poddanych.
Bo oni oczywiście patrzą TYLKO I WYŁĄCZNIE na swój interes. I bynajmniej nie pracują dla ojczyzny za darmo tylko za tłuste, przeogromnie tłuste pieniądze.  Takie jakich Wy nigdy w życiu nawet sobie nie wyobrazicie.  🙂

Wy poddani się nie liczycie. „Luda mnogo jest na świecie” – że tak zacytuję pewnego zbrodniarza.

Jedna myśl na temat “Uwaga na opium dla mas!

 1. Witam!
  Z innych jeszcze, nie mniej bzdurnych i manipulatorskich komunałów, rodem z mediów i prasy Dziadopolandu zacytuję – aby nie przynudzać – w skrócie:

  1. „Polscy patrioci w służbie narodu”( tak o osobach, które zginęły w katastrofie smoleńskiej),
  2. „Cale życie dla Polski” (okładka tytułowa albumu fotograficznego poświęconego tragicznie zmarłej prezydenckiej parze),
  3. „Patriotyczny obowiązek” (tak o konstytucyjnym prawie każdego obywatela do oddania głosu – nie mylić z moczem – w wyborach parlamentarnych),
  4. „Jest jeszcze tyle do zrobienia dla Polski i Europy” (cytat z jednego polityków LSD- poprawna pisownia- przed poprzednimi wyborami do Europarlamentu),
  5. „Demokracja się rozwija, powinniśmy być wdzięczni za dar odzyskanej wolności” (cytat zew słownika magistra historii, myśliwego, ojca 5 dzieci – obecnie prezydenta RP)

  Parę socjotechnicznych hasełek i chwytów przedwyborczych, część autorów cytatów poniżej:
  a) „Są cztery ugrupowania polityczne, jest z czego wybierać”,
  b) „Głosowanie wyborach parlamentarcych to udział w święcie demokracji” (G.Schetyna),
  c) „Brak udziału w wyborach, to wybór większego zła, udział- mniejszego”
  d) „Ci z Państwa, którzy nie pójdą do urn, niech mają później pretensje do siebie, że wybrano takich, a nie innych Przedstawicieli Narodu” (A.Lepper)
  e) „PIS jest partia antysystemową, a J.Kaczyński zagrożeniem demokracji, jedynie PO jest gwarantem stabilizacji i przewidywalności” (cytat z większości tzw. reżimowych mediów).

  Wszystko po to, aby ruszyć własną d….. i wrzucić karteczkę do pomalowanej na biało-czerwony kolor skrzynki i przedłużyć dostatni żywot osób, które żyją od lat z polityki, a niejednokrotnie nie prowadziły samodzielnie budki z rzodkiewką.

Odpowiedz