Wybory zarządza prezydent, zatwierdza Sąd Najwyższy.

 A co jeśli prezydent wyborów nie zarządzi!?
A co jeśli nie będzie SN bo przecież ustawa jest uchwalona celowo z błędem dotyczącym wyboru sędziów?
PIS ma już wszystkie resorty siłowe (prokuratora, służby specjalne, policja) skupione w rękach Ziobry i Kamińskiego (nad którym wisi 3 lata więzienia), Macierewicz ma własną armię (Wojska Obrony Terytorialnej) a prezydent swoją (Wojsko Polskie). Mają skorumpowanych przez siebie sędziów TK, a teraz albo będą mieli także sędziów SN lub Sądu Najwyższego w ogóle nie będzie z powodu… braku w nim sędziów.
A co gdy PISowski prezydent NIE zarządzi kolejnych wyborów albo zarządzi, ale nie będzie komu ich zatwierdzić?

Zauważę, że już dziś niechęć do PIS wyraża 52% Polaków.

7 comments On Wybory zarządza prezydent, zatwierdza Sąd Najwyższy.

 • Ślędzę Twój blog i komentuje poraz pierwszy, zastanawia mnie skąd bierzecie kwoty procentowe i z jakich sądaży korzystacie, aby tak bardzo zawyżyć poparcie opozycji Totalnej, najprawdopodobniej przy kolejnych wyborach się wszystko okaże!

  Martwicie się o kolejne wybory za dwa lata a do tej pory nawet palcem nie pomogliście temu rządowi biorąc super pensję około 21 tys złoty na posła.

  Potraficie tylko krzyczeć i aby do głosu nie dać dojść, zwykłe 4-8 letnie gadanie w banie, a bania nadal pusta i głupia, słychać tylko Kwik, zazdrość, manipulacje oraz propagandę kupionych ludzi za pieniądzę z zagranicy.

  • Gdzieś tam widziałem na sieci były prezentowane badania. Z tego co pamiętam liczby to przeciwników było 52,6% (36% zdecydowani przeciwnicy) , zwolenników 38% (z tego 22% zdecydowanych) a reszta nie miała zdania. Co mnie zaskoczyło to, że w grupie ludzi w wieku do 30 lat PIS miał w tym badaniu aż 82% przeciwników.

   I tak zwrócę nieśmiało uwagę, że nie jestem posłem i nigdy nie byłem przy żadnym korycie Władzy, nawet żadnych dotacji nie brałem itd.
   Mam też własną partię (Partia Rozwoju) i nic nie łączy mnie z „opozycją totalną”.

 • Arek,
  Co ty się przejmujesz?
  Demokracja to dziadostwo.
  Lepsza dyktatura z dwoja złego.
  1. Było referendum. 9% frekwencji.
  2. Wprowadzili rejestracje kart sim na dowód. Słyszałeś żeby były wtedy jakieś protesty?
  Dwa proste przykłady, że Polacy nie nadają się do demokracji.

Odpowiedz

Site Footer