Czy nowy papież zmieni Kościół Katolicki?

Nie ukrywam – wybór Josepha Ratzingera na papieża uważałem za porażkę KK. To był po prostu strzał w kolano, albo i jeszcze wyżej.  Bardzo jestem ciekaw kto zostanie wybrany nowym papieżem. I mam gdzieś jakiej narodowości, czy koloru skóry będzie. Interesuje mnie tylko jedno – czy potrząśnie kościołem i go zmieni, czy też znowu wybiorą konserwę, który ostatecznie doprowadzi kościół do skali sekty.
A do zrobienia jest dużo, albo i jeszcze więcej:
Zmiana podejścia do antykoncepcji (prawdziwej, nie tej poronnej),  koniec dyskryminacji kobiet (zakaz ich kapłaństwa), koniec z przymusową bezżennością księży (naprawdę Kościół będzie się upierał, że Bóg nie może dać  dwóch powołań: i do kapłaństwa i do założenia rodziny?) . Wyplenienie bałwochwalstwa, zmiana ukierunkowania w wychowaniu ludzi z krucjaty antyseksualnej na dobre relacje między ludzkie „kochaj bliźniego jak siebie samego” itd. itp.
Oj – będzie się działo ciekawie albo… kościół ostatecznie położy na sobie krzyżyk

2 comments On Czy nowy papież zmieni Kościół Katolicki?

 • „Aby dzieci biskupów nie mogły dziedziczyć zabroniono tym biskupom się żenić „.
  Także na koniec bezżenności księży nie ma szans. Kwestia kobiet-księży jest zresztą z tym powiązana.

 • Wraz ze zamknieciem sie ksiegi na trumnie ostatniego papieza, polaka, Jana Pawla II, Kosciol Katolicki utracil Ducha.

  Juz w roku 2004 JP II podczas pielgrzymki w Lourdes, przekazal Ducha i Klucze KK „Czuwajacym”.
  „Bezdomny Aniol” pokazywal sie na Jasnej Gorze (dwa razy byl rozpoznany, kiedy modlil sie na kolanach, podnoszac rece do gory i potem schylajac sie az do ziemi dotykajac posadzki dlonmi i czolem – modlitwa calym cialem jak muzulmanin) i raz w domu prywatnym, niestety nie dano Mu nigdzie zamieszkac na stale.
  Jeden z swiadkow „Bezdomnego Aniola” zmarl w trzy lata po smierci JP II, a nastepny jest tez bardzo zmeczony i nieszczesliwy, zamkniety u siostr w pokoju.
  W 1997 roku „Bezdomny Aniol” przebywal w Polsce w miejscowosci „*** Mazowiecki”.

  Kim jest Czarna Madonna w klasztorze na Jasnej Gorze?
  Chyba nie Mama naszego Zbawiciela Jezusa, bo przeciez Ona rodzila bedac niepelnoletnia, a Ta na obrazie jest w podeszlym wieku Madonna.
  Kogo nazywa sie Czarna Modonna, odpowiedz kazdy dostanie w internecie.

  „Rodacy nie bojcie sie!” – tak jak nas nauczal nasz rodak.

  Odnajdzcie Tego Bezdomnego – to Jemu zostana przekazane klucze, a On juz posiada Ducha Bozego i ma zdolnosci uzdrawiania m.in. duchowego.
  To On bedzie reprezetowac Chrystusa – Jezusa na Ziemi i po pojednaniu sie Kosciola Katolickiego z Kosciolem Protestanckim oczysci i odnowi Kosciol Bozy i nazwie Go „Kosciolem Jerozolimskim” – i wtedy rozpocznie sie proces pokoju i pojednania Wszystkich Narodow.

  Tak nam dopomoz BOG.

  Polacy! – łączcie się, miłujcie się wzajemnie i przebaczajcie sobie chocby najgorsze winy.

  To od Polski wychodzi iskra bożej łaski– nie zmarnujmy tego raz danego nam daru!

Odpowiedz

Site Footer