Klęska po czterokroć!

Klęska PO , klęska PIS, sondaży i niestety także nas Polaków.
Myli się ten kto myśli, że  PO wygrała.  Przegrała. Z kretesem.

PIS też przegrało choć im się wydaje, że są wygranymi.

Przegrały też firmy robiące sondaże –  25% głosujących odmówiło odpowiedzi ankieterom co znaczy, że Ci ludzie po ostatnich „aferach” uznali takie badania za WCIELONE ZŁO.

No i ostatecznie przegraliśmy my Polacy – naszą szansę na odmianę losu, w efekcie za dwa, góra trzy pokolenia rozpłyniemy się w  żywiole żywotnych narodów.  Szkoda tylko naszej mowy. No, ale cóż… skoro jako naród jesteśmy debilami to może i lepiej.

PO przegrała już wtedy gdy postawiła na zadufanego w sobie  dziaduszka Bronka z kaznodziejską  manierą w wymowie, zamiast na młodego, energicznego i wbrew pozorom wystarczająco doświadczonego życiowo i obytego dyplomatycznie – Radka.   Bronisław walił gafę za gafą i z każdym kolejnym dniem zniechęcał do siebie coraz bardziej pokazując, że jest nieodrodnym członkiem swojej partii, a nie mężem stanu lub choćby kandydatem na niego. W końcu rozmemłał kampanię w jakichś bzdurach o zgodzie, czyli złapał się na stary lep PISiorów, wyciągany w każde wybory.   Głupiec czy kie licho?
W zasadzie cały czas podrygiwał jak mu PISiory do marsza pogrywały, a naród wg jednych durny, a wg mnie złośliwie przekorny wystawił mu za to laurkę.

PISiory zaś już roją sobie o zwycięstwie w wyborach parlamentarnych.
Nic z tego!
Tym razem nie będzie do wyboru tylko dwóch kandydatów i wyborcy z lewizny już będą miały na kogo głosować.
I nie będą to siepacze PIS.
Skończy się także jazda na smęcie tragicznej śmierci brata – za rok NIKT poza rodzinami nie będzie o tym już pamiętał. A nawet jeśli to bez emocji.

Aż się chce zakrzyczeć – Boże dobij szybko tą Polskę, po co się tyle ma męczyć?

2 myśli na temat “Klęska po czterokroć!

  1. mylisz się, już minęło 5 miesięcy i nadal męczą mnie w mediach różne jarooszołomy i inne macierewicze tą tragedią co mnie interesuje właśnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

  2. mylisz się, już minęło 5 miesięcy i nadal męczą mnie w mediach różne jarooszołomy i inne macierewicze tą tragedią co mnie interesuje właśnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

Odpowiedz