Urzędasy ustawiły wybory 2011 !

A mówiłem, że tak będzie!
Mówiłem to ponad 2 lata temu w dniu, w którym Wybrańcy oficjalnie zlikwidowali demokrację w Buraczanej.  Nie spodziewałem się jednak, że stanie się to tak szybko
Ale stało się – mamy pierwsze wybory parlamentarne USTAWIONE przez URZĘDASÓW.
I gówno mnie obchodzą ich tłumaczenia, że „to nie specjalnie”, że niby „nie zdążyli przeliczyć, sprawdzić, bo obowiązują ich wewnętrzne przepisy”  itp. bzdury.

USTAWILI WYBORY !

Tylko to się liczy. Tylko to jest faktem.

I wg mnie to wcale nie jest to „niespecjalnie” – lecz wręcz przeciwnie: zrobili to specjalnie, dla przetestowania czy ludzie przełkną takie numery bez szemrania czy też zrobi się rwetes, po którym pozostanie tylko podawać się do dymisji, strzelać w łeb itp. (tak wiem – urzędasy honoru nie mają).  No i jak zwykle nie przeliczyli się – jest cisza. Ani dziennikarze, ani Poddani Buraczanej nie buczą, że POZBAWIONO ICH MOŻLIWOŚCI WYBORU.  „Nic się nie stało, nic się nie stało” za 4 lata znów matu… eee… wybory.

A wtedy już bez stresu wytną kogo tylko zechcą.
Dla tych co nie kumają o czym mówię to wyjaśniam – o niezarejestrowaniu w całym kraju list (a tylko w 21 okręgach) partii Korwina-Mikke pomimo tego, że spełniła ona wszystkie wymogi w ustawowym terminie by reszta list została zarejestrowana automatycznie! W ten sposób pozbawiono jej połowy potencjalnych głosów, darmowych spotów w mediach ogólnopolskich, samego Korwina startu w wyborach, a połowę Polaków możliwości zagłosowania na swojego kandydata.

Witajcie w Demokracji Buraczanej !

p.s.
Żeby było jasne – nie jestem zwolennikiem tego polityka. Choć część jego poglądów – tych liberalnych – pokrywa się z moimi , to niestety są takie, które wykluczają go z mojego grona ludzi, na których mógłbym głosować (jak np. gardłowanie za usankcjonowaniem morderstw państwowych, czyli tzw. kary śmierci).

2 myśli na temat “Urzędasy ustawiły wybory 2011 !

  1. Czyli kolejny demo(patrz: dupo)kratyczny kit. Jak mawiał klasyk – raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy. Jak pięknie się wmawia społeczeństwu, zakładając przy tym , że większość to kretyni – niemalże każdego dnia – o zaletach obecnej ordynacji wyborczej, parytetach i o rzekomych możliwościach wyboru w nadchodzącym LOSOWANIU CHYBIŁ -TRAFIŁ w dniu 09 października. Wciąż te same od lat , mocno przypudrowane gęby osób łasych na publiczny szmal. Najbardziej rozczula i wrusza mnie potencjalna mozliwość głosowania osób niepełnosprawnych, niewidomych itp.- władze lokalne przywiozą do lokalu wyborczego i odwiozą, słowem miłość! Pozdrowienia dla wszystkich frajerów głosującyh (patrz: pomagających cwaniakom dorwać się do publicznej kasy) w zbliżających się tzw. demokratycznych wyborach.

Odpowiedz