Już od wiosny jedną decyzją prokuratora, w tym Ziobry, stracisz władzę nad swoją firmą jak i cały jej majątek. A poskarżyć się będziesz mógł co najwyżej Pani przedszkolance.  I jeśli myślisz, że to jest bat tylko na opozycjonistów lub przestępców to szybko się przekonasz jak bardzo się mylisz – równie szybko jak PIS ukradł Polakom państwo ukradnie wielu z nim majątki, w tym być może Tobie. Po to przecież stworzyli totalną inwigilację, w tym Jednolity Plik Kontrolny, żeby wiedzieć gdzie są konfitury. Te przepisy o przymusowym zarządzie prokuratorskim i rozszerzonej konfiskacie są właśnie po to by te konfitury łatwo, szybko i przyjemnie przejąć.
Ale mnie one nawet cieszą. Będę z prawdziwą przyjemnością patrzył jak następcy PIS ostrzygą majątki WSZYSTKICH PISiorów do kompletnego zera. Jak zabiorą im oraz ich poplecznikom WSZYSTKO – zostawiając ich w samych gaciach. Wykorzystując przy tym wszystko to co PIS zrobił – zniszczenie TK i praworządności, zasady nie działania prawa wstecz, wprowadzenia totalnej inwigilacji i teraz konfiskaty rozszerzonej.

Oczywiście każdy rozsądnie myślący już przenosi – lub zakłada – firmę poza granicami Buraczanej. Po pierwsze dlatego, żeby nie finansować tego reżimu, po drugie dlatego, że nie wiadomo, za ile lat uda się odbić kraj z rąk PISiorów.  🙁  Może to zająć nawet całe pokolenie, a po odbiciu zastać kraj totalnie zrujnowanym 🙁  Wystarczy popatrzyć na Wenezuelę, żeby wiedzieć co nas czeka tak w kwestiach gospodarczych, społecznych jak i bezczelnie-zbrodniczego uczepienia się władzy przez PISiorów.

Więcej sobie przeczytasz tutaj: https://www.pb.pl/ruszy-konfiskata-majatkow-firm-854861

 

This article has 2 comments

 1. Roman Włos Reply

  ARNOLDZIE,

  A Ty co – zapisałeś się do KOD-u???? Świniaki oderwane od koryta kwiczą i kwiczą, bo oni cierpią na samą myśl, że nie będzie można legalnie kraść.

  Polactwo to patologia pod każdym względem. Widać to wyraźnie kiedy się wyjedzie za granicę.

  W Polsce patologia tak się rozpleniła, że wydaje się normalnością.

  A Ty chyba kompletnie odleciałeś. Nie wiesz jak wygląda życie. Gdzie się nie ruszysz tam patologia.

  Polactwo tylko patrzy jak wyciulać państwo, jak wyciulać bliźnich. Polak, który nie ciula jest nieszczęśliwy i podejrzany dla otoczenia.

  Dlatego, chwała PIS-owcom – lejcie czerwoną hołotę ile wlezie.

  Pozdrowienia,

  ROMAN WŁOS

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *