Cały świat wie już – Polska nierządem stoi.

„Każda władza deprawuje a władza bez odpowiedzialności deprawuje absolutnie”
Odpowiedzialność obywateli, w tym rządzących (sic!) jest ważnym wyznacznikiem jakości państwa. Państwa takie nazywa się państwami prawa lub praworządnymi.
Na drugim biegunie stoją państwa, gdzie Kali może bezkarnie kraść, gwałcić i mordować jeśli tylko należy do rządzącej sitwy. Polska właśnie oficjalnie (po wyroku TK) dołączyła do grona takich ŻAŁOSNYCH krajów, w których NIE MA sprawiedliwości.
Co gorsza – obywatele i władze państw praworządnych wcale się nie śmieją z nas, lecz mają nas za niewiarygodnie żałosnych. I poniesiemy tego konsekwencje, często nawet nie wiedząc o tym i nie zdając sobie sprawy jak są poważne.

My poddani Buraczanej nie zasługujemy już na nic innego niż pogardę.
Jako naród, jako społeczeństwo sprzeniewierzyliśmy się całej walce naszych przodków, dziadków i rodziców. Walce o Polskę wolną, demokratyczną, praworządną i sprawiedliwą.
Zaiste – po raz kolejny zadaję sobie pytanie czy Ci ludzie obecnie u władzy są agentami Rosji czy też tylko użytecznymi dla niej idiotami? Bo nawet niewyobrażalna pazerność jaką prezentują nie uzasadnia skali dewastacji, której dokonali. Jaki był powód by się tak spieszyć z prawem łaski dla Kamińskiego? Dlaczego nie poczekano na prawomocny wyrok i 1 minute później nie ogłoszono aktu łaski!? Nie byłoby wtedy żadnego problemu, ale przecież ważniejszym było żeby znowu dać mu stanowisko niż polska racja stanu.  🙁

Przy okazji polecam swój wpis pt. „Licencja na mordowanie” bo stał się niestety oficjalnie aktualny, a szczególnie przytoczona w nim maksyma 🙁

Odpowiedz