Są tylko dwie odpowiedzi – TAK lub NIE
Jeżeli chodzisz regularnie na przeglądy, czyszczenie zębów, leczysz zęby jak tylko pojawi się problem to możesz zaznaczyć – TAK.
W pozostałych przypadkach zaznaczasz NIE.
Ponoć Polska to bogaty kraj, który doskoczył do Japonii (buacha cha cha!!!) sprawdźmy to na dostępności do podstawowej opieki medycznej z której KAŻDY musi i będzie musiał korzystać czyli dentystycznej.
Ankieta