Jeśli interesujecie się sprawami społecznymi w tym islamem to jest to coś co warto przeczytać.

Piotr Ibrahim KALWAS: Rozmowa o islamie. Bez nienawiści, bez uprzedzeń, ale także bez politycznej poprawności


Po tym co przeczytałem, jestem niestety prawie pewien, że dojdzie do kolejnego ludobójstwa w Europie. A może nawet nie tylko w Europie i II wojna to będzie pikuś wobec nadchodzącego ogromu ofiar (w ruch pójdzie broń atomowa i to po obu stronach).
Mam też propozycję by nie używać słowa „obrzezanie”, w odniesieniu do tego zbrodniczego okaleczania sromu kobiet, któremu są poddawane w tamtych społecznościach – nie tylko islamskich niestety – bo to nie ma żadnej analogii z usunięciem napletka u mężczyzn i tylko wybiela potworne zjawisko.

2 myśli na temat “Jeśli interesujecie się sprawami społecznymi w tym islamem to jest to coś co warto przeczytać.

 1. ARNOLDZIE,

  Z tym okaleczaniem sromu, to coś przegiąłeś. Nikt tam nie okalecza sromu lecz po prostu usuwa łechtaczkę.

  A wiesz po co??? Po prostu, tam gdzie faceci podlegają obrzezaniu, kobiety powinny mieć usuwane łechtaczki.

  A dzieje się to z tego powodu, że żołądź pozbawiona napletka robi się mniej podatna na bodźce dotykowe.

  Jeżeli teraz taki obrzezany pacjent dorwie kobitę z łechtaczką, to ma miejsce takiego zjawisko, że facet nie dochodzi do orgazmu w tym samym czasie co kobieta, bo jest ona bardziej pobudliwa od faceta więc dochodzi szybciej.

  Dlatego, ten zbrodniczy zwyczaj to konieczność. Raczej należy zapytać czy w dzisiejszych czasach zwyczaj obrzezania mężczyzn ma jakiś sens.

  Bo służy to tylko zachowaniu higieny. Ale wystarczy propagować mycie kapucyna.

  Tadeusz Boy Żeleński w utworze p.t. Nowoczesna Sztuka Chędożenia pisał tak – … myj kuśkę często, by SER się nie tworzył, a będziesz długo, i zdrowo chędożył..

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. Po prostu usuwa łechtaczkę? No to może facetom dla równowagi nie powinni usuwać tylko napletka a całą żołądź?
   Poza tym nie ma żadnego takiego zjawiska jak napisałeś – że z obrzezanymi facetami kobiety dochodzą szybciej niż oni – oraz nie tylko dotyczy to usunięcia łechtaczki, ale w wielu społecznościach także usuwania części warg sromowych i zaszywania pochwy. To jest po prostu niczym nieuzasadnione niewiarygodne w swej skali barbarzyństwo i zbrodnia masowo popełniana na dzieciach (bo robi się to dziewczynkom a nie dojrzałym kobietom).

Odpowiedz