Poległem na próbie emisji reklam w nk.pl – jak teraz żyć??

Wczoraj naszła myśl na temat nk.pl, że to dalej żyje i nawet jest na 50 miejscu w Polsce. I tak mnie to podkusiło, żeby wydać tam swoje ciężko zarobione miliardy i przekonać się jak się tam reklamuje, skonfrontować to z FB. Powiem Wam, że masakra totalna. Nie dość, że siermiężność formatu reklamy na nk.pl prawie mnie zabiła śmiechem – poczułem się jakbym przeniósł się w czasie do prehistorii Internetu – to niestety nie dało się przejść do końca etapów umieszczania reklamy przez błędne działanie nk.pl 🙁
I jak teraz żyć!?

Pierwszy etap – wypełnienie formularza reklamy o wstrząsającym formacie  – patrz niżej na obrazki – jeszcze udało się przejść.  Serwis podaje, że maksymalne audytorium dla reklamy to 9 358 000 użytkowników . Jednak to co wyróżnia szczególnie nk.pl od FB to możliwość puszczenia reklamy dla dzieci poniżej 13 lat.  Podają, że mają 953 000 takich użytkowników – łakomy kąsek.
Nie chciało mi się już rozbijać na kategorie wiekowe, więc nie wiem ile dzieci w wieku 0,1,2 lata itd. używa nk.pl, ale jeśli chcecie to możecie się pobawić sami ustawieniami  easyad.nk.pl  i zobaczyć co się wyświetla. Zaliczyłem jeszcze krok 2 i na tym był koniec możliwości nk.pl  – przenosiło mnie w próżnię.  Link aktywacyjny nie docierał i nie docierał i nie dotarł do teraz. Nie pomogło także założenie konta i próba logowania przez konto nk.pl (choć jest wielgaśny przycisk to umożliwiający). Serwis się po prostu wywalał. Powiem szczerze, że jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Jak to możliwe, żeby w serwisie tej wielkości to nie funkcjonowało !?
No cóż – trudno się mówi, trzeba żyć dalej. Roztrwonię swoje miliardy w innym serwisie – co polecacie?

nk02

nk04

Jedna myśl na temat “Poległem na próbie emisji reklam w nk.pl – jak teraz żyć??

Odpowiedz