Jeśli nie wiecie na jaki serwis przeniesie swoją aktywność młodzież to ja wam powiem.

Wystarczyło mi 5 minut popatrzeć przez moją diamentową kulę na ask.fm by wiedzieć jedno – tu będzie biło tętno aktywności nastolatków i pożeracz ich czasu.  To jest po prostu strzał w dziesiątkę dla dzisiejszego pokolenia ekshibicjonistycznej, samochwalczej i łasej na popularność gimbazy.  Żaden FB, twitter, sriter czy jakiś obrazkowy typu snapchat czy tumblr ani nawet youtube. Tylko ask.fm . To on pożre czas i aktywność młodych.

I już dziś mogę wywróżyć, że ten rok będzie tragiczny dla takich serwisów jak fotka.pl a następne jeszcze tragiczniejsze.
Mam też smutną konstatację, że dziś naprawdę nie liczy się jakość, lecz wyłącznie chłam. Bo choć idea serwisu była wartościowa, to jednak zamieniło się to w pozbawiony użytecznego sensu słowotok. Przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka, gdy posiedzę trochę to sprawdzę czy wartościowa treść też się da znaleźć czy nie. I co „śmieszne” właśnie przez tą chłamowatość pokona wszelkie inne serwisy wyrosłe na tej idei.
Ale dla socjologów, lingwistów a nawet rodziców ciekawych jak naprawdę wygląda życie ich dzieci w rówieśniczych kontaktach – idealne miejsce do obserwacji 🙂
A żebyście wiedzieli o czym mówię to poniżej macie zrzutkę ze strumienia pytań i odpowiedzi. Jeśli męczy Was czytanie przeskalowanego zdjęcia to kliknijcie na nie a się otworzy osobno.

ask

4 myśli na temat “Jeśli nie wiecie na jaki serwis przeniesie swoją aktywność młodzież to ja wam powiem.

Odpowiedz