Modowi blogerzy i tuberzy skompromitowani? Czy raczej widzowie TVN zmanipulowani?

Jeżeli jeszcze nie widzieliście jak kompromitują się niektórzy uczestnicy Warsaw Fashion Weekend to oglądnijcie reportaż zalinkowany w tym wpisie.
Obejrzyjcie ten materiał a ja robię pod nim dłuższą przerwę, żebyście nie sugerowali się tym co ja napisałem, a zdali się na własne odczucia.  Jak już obejrzycie to przewińcie w  dół.

n

i

ż

e

j

I jakie macie odczucia? Kto wg tego materiału się kompromituje?

Prawda, że blogerzy, vlogerki, youtuberzy ?

Bo tak to insynuował lektor.

A tak naprawdę to nie wiemy kogo w rzeczywistości przepytywali twórcy tego reportażu. Czy naprawdę byli to blogerzy, vlogerki, tuberzy? Czy jednak były to modelki, modele, projektanci, projektantki, a może nawet dziennikarze? A może tych ostatnich tam nie było bo przecież wiemy tylko, że byli tam „blogerzy, vlogerki, youtuberzy i modelki”?
Nie znamy kulis powstania tego materiału – nie wiemy ile z przepytywanych osób nie dało się nabrać i zostało wyciętych w montażu, a w szczególności nie wiemy ilu blogerów i tuberów nie dało się wkręcić o ile w ogóle jeszcze jacyś byli przepytywani.

Liczy się tylko to, że ściema się udała i w świat poszła fama o tępocie blogerów i tuberów modowych.

A dla mnie to jest przykład dziennikarskiej ściemy i braku rzetelności telewizji w przedstawianiu świata.
To czysta telewizyjna manipulacja a nie kompromitacja blogerów.  Tak – była tam jedna para, która podawała się za tubera i modową blogerkę, ale jedna para dzieciaków to nie jest próbka reprezentatywna dla całego środowiska.

p.s.
Dzięki pant3k za podrzucenie tematu.

37 comments On Modowi blogerzy i tuberzy skompromitowani? Czy raczej widzowie TVN zmanipulowani?

Odpowiedz

Site Footer