Pegasus, czyli uczciwi nie muszą się bać, że zostaną… pedofilami?

Pegasus NIE JEST oprogramowaniem do inwigilacji!  Pegasus PRZEJMUJE KONTROLĘ nad Twoim komputerem, telefonem, tabletem!
W efekcie Twój komputer, tablet, telefon staje się urządzeniem używanym przez osobę, która posługując się Pegasusem (czy innym podobnym programem) staje się superadministratorem.
I teraz udowodnij sądowi, opinii publicznej a  nawet rodzinie, że to nie Ty wchodziłeś na strony dla pedofili, że nie mogłeś tego robić bo akurat jechałeś autobusem, samochodem lub spałeś.
Że to nie Ty ściągnąłeś pedofilskie zdjęcia i filmy do jakiegoś głębokiego katalogu, po czym po ich oglądnięciu je skasowałeś (ale każdy wie, że nadal one tam są do odzyskania, choć Ty ich nie widzisz).


Udowodnij, że nie szykowałeś zamachu na sejm, nie brałeś łapówek (o co oskarżony jest Nowak), nie chciałeś się zaciągnąć do Alkaidy, ISIS czy nie szukałeś płatnego mordercy na swoją teściową czy szefa albo „szeregowego posła”, że to nie Ty spiskowałeś.  Bo przecież to wynika jednoznacznie z rozmów jakie 'Ty’ prowadziłeś na czarnych czatach, maili itd. itp. etc.
Udowodnisz, że to nie Ty? Nie, nie udowodnisz.  Jesteś ugotowany bo wszystkie te syfy są do odzyskania na urządzeniu, które Ty używasz i nikt nie znajdzie żadnych śladów, że to nie Ty tylko jakiś wesołek od Ziobry, UBecji czy innych dwu lub trzyliterowych służb.
Ale że przecież jesteś uczciwy to nie musisz się niczego bać, prawda?
Tym bardziej, że służby a nawet sędziowie są nieskazitelnie uczciwi… a zaraz… co to było z tym Hersztem i Emi ???
Tak więc nie przejmuj się, że nasi siepacze Władzy używają takiego programu – nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!

3 myśli na temat “Pegasus, czyli uczciwi nie muszą się bać, że zostaną… pedofilami?

  1. Pegasus nie jest mi groźny, mój telefon nie obsługuje połączenia z internetem czy nawet przeglądania i wyświetlania plików, to jablotron, telefon stacjonarny na kartę sim, jedyne co możecie, to zmyślić bilingi. Co do komputera zaś też nie sądzę by był groźny dla konfiguracji innych niż standardowe- chętnie czekam na doniesienia jak wygląda od strony technicznej. Jasne że udowodnię, używam lokalizatora ukrytego w strategicznych rzeczach od bardzo dawna.

Odpowiedz