Podrzucimy Ci narkotyki, łapówkę albo… zrobimy z Ciebie pedofila…

No i okazuje się że CBA trzy lata temu zakupiło program infekujący smartfony i tablety (a może nawet komputery). Wydało na to ponad 170 tys. euro i jeszcze wydaje 30 tys. euro co roku. Przy wykorzystaniu tego oprogramowania atakujący może zrobić co tylko zechce „w imieniu” posiadacza zainfekowanego sprzętu. Może pohandlować bronią, ludźmi, narkotykami, zlecić zabójstwo lub akt terrorystyczny albo w ostateczności zabawić się w ściąganie i dystrybucję dziecięcej pornografii. Oj… nie jesteś jeszcze pedofilem? To tylko niedopatrzenie lub brak kadr, na pewno się to da naprawić w najbliższym czasie 🙂
OK, a teraz bardziej serio bo do śmiechu wcale nie jest, szczególnie w sytuacji Polski, gdzie mieliśmy już co najmniej dwie akcje CBA z wrabianiem niewinnych ludzi w łapówki.

Od lat wołam jak na puszczy, że dane telekomunikacyjne NIE MOGĄ BYĆ brane pod uwagę jako potencjalne dowody. Oczywiście sądy to ignorują, bo przyjęcie do wiadomości FAKTU iż dane te mogą być zmienione (sfałszowane) przez dowolne osoby w szczególności przez łatwy wpływ z zewnątrz (sic!) na bilingi. Teraz jeszcze okazuje się, że także każde inne dane są niewiarygodne bo służby specjalne mogą sobie robić na naszych komputerach, tabletach i telefonach co tylko chcą i to bez naszej wiedzy.  Dlatego jestem ciekaw co teraz się wydarzy? Co teraz zrobi Bezmiar Niesprawiedliwości? Czy sędziowie przestaną rżnąć głupa co oznaczałoby konieczność  wyrzucenia do kosza ogromnej ilości wyroków skazujących i nakazów zapłaty opartych na tego typu  rzekomych „dowodach”. Czy jednak nadal będą radośnie odśpiewywać „Polacy, nic się nie stało…” ?  Oczywiście obstawiam to drugie, w końcu nie jesteśmy żadnymi obywatelami tylko ich niewolnikami, bydlętami do dojenia.
Zastanawiam się tylko co w końcu musiałoby się wydarzyć, co wypłynąć na wierzch by ludzie sobie uświadomili, że są własnością „służb” czyli Władzy, że nic nie mają, że nic do nich nie należy nawet ich własne życie, nawet ich własna dupa i się na to żachnęli?
To jak? Zrobimy z tym coś w końcu czy nic?

W całej tej sprawie tylko jedna sprawa jest śmieszna – oprogramowanie to miało tylną furtkę, która umożliwiała podglądanie tego co… zebrały służby. Twórcy oprogramowania i mafiozi, musieli mieć niezły ubaw przy przeglądaniu zebranych danych. Lepszy niż przy oglądaniu Big Bradera czy jak to się tam pisze.

7 myśli na temat “Podrzucimy Ci narkotyki, łapówkę albo… zrobimy z Ciebie pedofila…

 1. ARNOLDZIE,

  Nie powielaj tych głupot rozpowszechnianych przez pismaków lub podobną umysłową tępotę. Nie da się za pomocą programu podrzucić łapówki ani narkotyków. Także zainfekowanie czegokolwiek nie jest łatwą sprawą.

  Nawet jeżeli palanty z CBA coś zakupiły, to wynika z tego tylko to, że Mośki to zdolny Naród, który sprzedał jakiś szajs frajerom z CBA. To coś podobnego jak szara maść na wszelkie bolączki tego świata, albo oddech św. Antoniego zamknięty w słoiku.

  Poza tym, pamiętaj, że nawet jeżeli jakieś infekowanie byłoby możliwe, to telekomy musiałyby maczać w tym palce. Telekomy to też MOśki.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. Samej łapówki ani narkotyków nie podrzucą, ale co jeśli z telefonu Romana Włosa będą wychodzić SMSy jasno pokazujące, że oferuje łapówkę?
   Albo, że chce kupić 10 kg kokainy?
   A że telekomy maczają w tym palce to nic nowego.

 2. ARNOLDZIE,

  Kompletnie nic. Z telefonów może wychodzić co chce. Także chęć kupna kokainy nie jest karalna. Nawet coś więcej, Ja chcę zabić kilku pacjentów, ale nie istnieje paragraf, który penalizuje chęci.

  W kontekście tego śmieszy Mnie paragraf, w myśl którego karany jest pacjent pochwalający niepłacenie podatków. Szczególnie, że ów paragraf nie mówi nic o tym jak poznać, że dany pacjent pochwala niepłacenie podatków.

  Bo, np. mówienie, że się coś pochwala wcale nie jest pochwalaniem czegokolwiek. Ciekawe czy już ktoś został ukarany za pochwalanie niepłacenia podatków???

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Nie daj łapać na Żydowską propagandę nieuków zwanych dziennikarzami.

  p.p.s. Ja Moje przelewy bankowe opatruje takimi oto tytułami – Haracz Dla Mafii, Pranie Pieniędzy, Zapłata Za Kontrabandę, Dostawa – Hera, Coca, Hasz, itp. Na ogół dziewczyny w bankach mają jaja więc mają ubaw. Ale jedna Pani w BZWBK ostrzegła Mnie, że Ona będzie musieć to zgłosić, więc radzi Mi zaniechać takich tytułów. Czujesz bluesa???

 3. arek ma racje, mam w rodzinie osobe co pracuje w spec sluzbach… robia co tylko chca, w sadzie nie masz zadnych praw bo z gory jestes skazany na przegrana i zasyp „dowodami”.

  Jedyna szansa narobic szumu, to moze troche lagodniej cie potraktuja jak wiecej osob sie tym zainteresuje, po prostu latwiem im bedzie znalezc inna ofiare, ktora bedzie sprawiala mniej problemow.

  Jezeli naruszane jest wasze prawo do prywatnosci – operatorzy MUSZA zbierac wszystkie dane od was i do was przez min. 5 lat to wy jeszcze wierzycie w „prawo”?

  Prokuratura to najbardziej skorumpowana instytucja w tym kraju. Ludzie przejrzyjcie na oczy.

 4. HHFDD,

  Ja nie pracuję w spec-służbach (to one pracują dla Mnie), a też robię co chcę.

  Pamiętaj, że obowiązuje zasada – Co Wolno Wojewodzie, To Nie Tobie Smrodzie.

  Inaczej byłby wielki smród.

  Wiedz, że prawo dżungli mówi, że Silniejszy Wygrywa.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

 5. ROMAN WŁOS, dla mnie pracuja tylko inteligentni i wychowani i na pewno nie robie tego co dyktuja mi emocje, jak biora nad toba gore zwierzece emocje to slyszalem o dobrym specjaliscie. A moze jeszcze masz jakies ciekawe przyslowia? np mONdry jak roman, albo cienki jak wlos?

Odpowiedz