Ponad 1,4 mln złotych rocznie – tyle średnio zarabiają „Misiewicze”!

Ponad 75% „Misiewiczy” zarabia ponad 1,2 mln rocznie,  25% ponad 1,9 mln zł.  To kasa jakiej zwykły zjadacz chleba nie zarobi przez całe swoje życie.  I nie czepiałbym się tej kasy gdyby była ona uczciwie zarobiona przez ludzi dobrze zarządzających tymi firmami, a nie wyrwana z naszej krwawicy by opłacać zwykłe synekury. To właśnie przez takie niebotyczne wynagrodzenia towarzystwa z politycznej kliki TKM mamy koszmarnie drogie śmieci, gaz, prąd, czy też wodę kilkakrotnie droższą niż ta na pustyni pochodząca z odsalania wody morskiej itd. itp.

Przemnóżcie teraz ilość „Misiewiczy” x 10% haraczu z tych wypłat x ilość lat u koryta. Wyjdzie Wam ile jedynie słuszna partia zyska na realizacji „woli suwerena”. A żeby ona zyskała te 10% my tracimy z domowych budżetów kwotę mocno przekraczająca 10 mld złotych rocznie.

I uważam, że trzeba o tym trąbić na lewo i na prawo, aż w końcu głupiemu ludowi pęknie żyłka i zechce coś z tym zrobić, choćby zagłosować na tych co zechcą tą patologię wreszcie wypalić gorącym ołowiem.

Dane o zarobkach pochodzą z portalu wynagrodzenia.pl .

Możecie sobie ściągnąć skrócony raport.

 

3 myśli na temat “Ponad 1,4 mln złotych rocznie – tyle średnio zarabiają „Misiewicze”!

 1. ARNOLDZIE,

  Ty – jak zwykle – zaglądasz innym do kieszeni. I – na dodatek – jesteś w błędzie. Napisz Mi jaka jest ta „ilość” (powinno być „liczba”) Misiewiczy.

  Potem sobie to przemnóż i porównaj z kasą na 500+. Wtedy zobaczysz, że Misiewicze to nic w porównaniu z mnogo-liczną patologią, która stanowi największe obciążenie dla podatnika.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. Zafiksowałeś się na to 500+ a to ledwie 17 mld rocznie.
   Mniej niż dopłaty do KRUSu, wielokrotnie mniej niż kolejne dopłaty do przywilejów emerytalnych, 8 % kasy wypłacanej przez ZUS.

   Pisałem kto zgarnia 10% haraczu – partia, dzięki której ktoś ma synekurę.

Odpowiedz