Są chętni na stanowiska z pensją 30 tys. zł miesięcznie?

Wymagania:  miękkie kompetencje, wybijanie się ponad przeciętność, mile widziana aktywność publicystyczna, publiczna lub społeczna.
Obowiązki: rozmowy i spotkania z ludźmi, obecność w mediach, wywiady dla dziennikarzy, udział w bankietach, debatach, nudnych posiedzeniach itp.
To nie jest wygłup, piszę serio.
Zainteresowanych proszę o kontakt na mój email.

46 myśli na temat “Są chętni na stanowiska z pensją 30 tys. zł miesięcznie?

  1. Tak – 5 lat tłustej i ciepłej posadki.
   I nie trzeba przystępować do żadnej partii by startować.
   Organizuję, daję szansę – coby potem nikt nie miał prawa mówić, że głoduje a tam się pasą, albo że Ciągle Te Same Gęby, że nie ma na kogo głosować itd.
   Przekonamy się na ile ludzie gadają, byle gadać po próżnicy, a na ile faktycznie chcą zmieniać swój los lub mają dość tego samego od 25 lat.

 1. SZANOWY PANTKU (lub PANTEKU),

  Pan Włos już wysłał prywatnego emaila do Pana Arnolda Buzdygana. I wiesz co??? Ni chuja. Pan Arnold chyba leci chuja podobnie jak ten Mosiek Jasze Korwin-Mikke. Pan Włos pisał także do Jaszego, a Jasze ni chuja.

  Mimo wszystko, Polacy to tępy Naród. Według badań amerykańskiego czyli żydowskiego instytutu Gallup-Robinson Polacy są postrzegani przez Amerykanów (czyli Mośków) jako PRZEDOSTATNIA nacja na świecie, tzn. tuż przed Cyganami. Jedynie Cyganie są oceniani gorzej niż Polacy.

  Tak więc, widzisz, że Twoja nadzieja na życie w normalnym kraju wypala na panewkach, i to takich od zbyt dużych luzach montażowych.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Pana Włosa interesują miliardy – stąd Jego kandydowanie na urząd prezydenta RP 2015. Ale, póki co, 30,000 peelenów miesięcznie też może być.

  1. Historia pokazuje, że zdecydowana większość prezydentów Polski miała „szlacheckie” nazwisko, czyli zakończone na -ski względnie -cki. Stanowisko Prezydenta RP kojarzy się z czymś szlachetnym i arystokratycznym i kandydat ze zbyt prostym nazwiskiem chyba ma mniejsze szanse.

 2. Wałęsa – TW „Bolek” elektryk po zawodówce, Kwaśniewski – Olek – alkoholek,były komunistyczny aparatczyk, Komorowski – bigosiarz i człowiek WSI I to ma być arystokracja ? No bez jaj…

 3. Hahahaha Arnold buduje sobie listę mailingową 😀 😀 😀 Pytanie za 100 pkt. Kiedy otrzymasz spam od Arnolda ? 😀

 4. JASIEK,

  A Ty do podstawówki nie uczęszczał??? Nie uczyli, że każde zdanie rozpoczynamy z WIELKIEJ litery??? O spójnikach już nie wspominam, bo rachunku zbiorów nie uczą w podstawówie.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

   1. ARNOLDZIE,

    Pantek, z pewnością, ma na myśli Mój komentarz u góry tego wpisu, gdzie podałem informację, iż napisałem do Ciebie na maila. I co??? I kompletnie bez echa.

    Widać, że Twoje pytanie było retoryczne.

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

    p.s. Nie zapomnij wpisać się na listę poparcia Mojej osoby jako kandydata na prezydenta RP 2015.

    1. Takie listy można podpisywać dopiero w momencie założenia komitetu wyborczego. Uważaj na to bo Ci będą robić problemy.

 5. ROMAN WŁOS,
  Wygląda na to, że Pan Arnold nie zamierza odpowiedzieć(nie wiem czemu).
  PS.
  Zrób poważny program wyborczy bo z obecnym to nawet na starostę nie ma co podjeżdżać.
  Dla pomocy powiem jakie podstawowe kroki bym zrobił gdybym był premierem:
  – likwidacja ZUS
  – likwidacja zasiłków, ulg i dodatków
  – likwidacja wszystkich podatków i zastąpienie ich podatkiem obrotowym
  – Wprowadzenie(mające na celu zmniejszenie szansy fałszowania wyborów przy jednoczesnym zachowaniu tajności wyborów) numerków wyborczych – każda osoba głosująca dostaje wylosowany numerek na kartce(z pieczęcią PKW) i kartę wyborczą z numerem na niej wydrukowanym.Kartkę z numerkiem zachowują dla siebie a na stronie np. PKW jest jaki numer na kogo głosował.Wtedy każdy może się zebrać w n osób i sprawdzić czy nie głosowali inaczej niż wiedzą, że głosowali :)Inne szczegóły można dopracować ale ważny jest zarys.
  – wprowadzenie BDP(bezwarunkowy dochód podstawy) – DOSTĘPNEGO dla każdego od 18lat

  1. Zapomniałem jeszcze o 2 rzeczach:
   – likwidacja obowiązku szkolnego dla rodziców(czyli bez likwidacji szkolnictwa)
   Do tego potrzebna pewnie zmiana konstytucji czyli 3/4 w sejmie
   – legalizacja marihuany(sprzedaż dozwolona osobom pełnoletnim)

   1. PANTEK,

    Jak chodzi o Arnolda, to niestety przygrał On w chuja. Nawet nie podziękował za Mojego emaila.

    Jak chodzi o Mój program wyborczy, to pamiętaj o marketingu. Hołota lubuje się w socjalistycznych hasłach. To tak jak sprzedawcy samochodów piszą – stan – laleczka (igiełka), emerytowany oficer SS (Wermachtu) płakał, gdy go sprzedawał, bezwypadkowy, serwisowany, itp., itd., cdn…

    Natomiast, mądrą rzeczą wydają się te Twoje numerki. Ale to nie jest program wyborczy lecz otoczenie prawne.

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

    1. Nie przygrał tylko jeszcze nie odpowiedział. Nie mam w zwyczaju dziękować za otrzymaną pocztę a odpowiadam na nią gdy mam już gotowe konkrety.

     pozdrawiam
     Arek

   2. PANTEK,

    Oczywiście, sprzedawcy samochodów piszą takie andruty, bo hołota właśnie takie andruty chce usłyszeć. Powiesz hołocie prawdę tzn,, że auto spawane z trzech ćwiartek aut i wiaty przystanku, to hołota nie kupi.

    Sprzedawcy samochodów wiedzą co hołota chce usłyszeć.

    Pozdrowienia dla hołoty,
    ROMAN WŁOS

 6. ROMAN WŁOS,
  Trochę inaczej to wygląda(przynajmniej w polskiej polityce). Obejrzyj se programy PiSu i PO.
  Np. na jednej stronie PiSu(https://www.alternatywapis.pl/alternatywa/) promowanej przez ich stronę główną pojawiają się hasełka podobne jak u ciebie ale pod każdym z nich jest są wypisane konkretne propozycje w punktach.Natomiast ich program liczy 168 stron( https://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=program_pis_2014.pdf).
  Trzeba trafiać do wszystkich a nie tylko do hołoty.”Można rzucać hasełka ale jakby co to na stronie zawsze jest dostępny pełny program.”
  Druga sprawa to media.Musiałbyś się przenieść do Warszawy i brać udział we wszystkich możliwych programach gdzie widzowie na trybunie mogą uczestniczyć w dyskusji – znam tylko „To był dzień” bo w „Młodzież Kontra” mogą brać udział praktycznie tylko partyjniacy i studenci ekonomii.

  1. PANTEK,

   Wiedz, że zgodnie z ustawą o wyborze prezydenta, kandydata na prezydenta RP zgłaszają OBYWATELE w liczbie co najmniej 100,000 (sto tysięcy).

   Mnie nie zależy. To obywatelom ma zależeć. Jeżeli Tobie zależy i czujesz, że jesteś w gronie obywateli w liczbie co najmniej sto tysięcy, to zgłoś Mnie na kandydata.

   Pisaniem komentarzy nic nie osiągniesz. Nawet nie wpisałeś się na listę poparcia, która jest możliwa do wydrukowania tutaj –

   https://www.romanwlos.cba.pl/index_pliki/lista.pdf

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   1. To, że obywatele zgłaszają nie jest równoważne z tym żeby im zależało bardziej od kandydata.
    Nie wpisze się na listę poparcia bo program jest mało konkretny.
    Równie dobrze mógłbyś usunąć wszystkie punkty twojego programu i napisać tylko :
    1.Wszystko będzie tip-top.

   2. ROMAN WŁOS,
    Skoro piszesz, że ci nie zależy to po co piszesz:
    „p.s. Nie zapomnij wpisać się na listę poparcia Mojej osoby jako kandydata na prezydenta RP 2015.”
    ?
    I po co założyłeś stronę romanwlos.cba.pl ?
    Zaprzeczasz sam sobie.

 7. PANTEK,

  Tłumaczyłem to wielokrotnie. Usiłuję kandydować na urząd prezydenta RP, bo taka jest Moja forma protestu wobec polskiej rzeczywistości. Ja nie biadolę tak jak inni, tylko działam.

  A Ty zachowujesz się podobnie jak tłuszcza – nie wpiszę się na listę poparcia, bo ROMAN WŁOS – jedyny godny, bo od zawsze BEZPARTYJNY kandydat na prezydenta RP 2015 – napisała zbyt mało bajek dla tłuszczy.

  Dlatego specjalnie dla Ciebie piszę, że będzie znacznie lepiej niż TIP-TOP. Będzie super-cymes, ganc-pomada, hiper-mega.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  p.s. Poczytaj sobie te bajki, do których linki zamieściłeś na tym blogu. Można pęknąć ze śmiechu kiedy czyta się te „programy” partyjne żywcem skopiowane z przemówień sekretarzy PZPR.

  1. „Ja nie biadolę tak jak inni, tylko działam.”
   W jaki sposób?
   „A Ty zachowujesz się podobnie jak tłuszcza – nie wpiszę się na listę poparcia, bo ROMAN WŁOS – jedyny godny, bo od zawsze BEZPARTYJNY kandydat na prezydenta RP 2015 – napisała zbyt mało bajek dla tłuszczy.”
   Chodzi o konkretne pomysły a nie hasełka z dupy.

   „p.s. Poczytaj sobie te bajki, do których linki zamieściłeś na tym blogu. Można pęknąć ze śmiechu kiedy czyta się te „programy” partyjne żywcem skopiowane z przemówień sekretarzy PZPR.”
   Wygląda jakbyś się na nich(PiSie) wzorował jeśli chodzi o „program”.

   1. PANTEK,

    Jak chodzi o wszelkie programy wyborcze, to z nimi jest tak samo jak w tym śląskim kawale.

    Mianowicie tak – idzie sobie Uwe i Wili nad jeziorem i widzą wędkarza łowiącego ryby. Uwe mówi do Willego tak – chodź podejdziemy do faceta i zapytamy go czy fisze biorą???

    Kiedy facio odpowie Nam, że biorą, to My powiemy – co za głupie fisze, iż biorą na wędkę takiego ciula.

    Kiedy facet odpowie, że nie biorą, to My powiemy tak – co za głupi ciul, iż nie potrafi złapać głupiego fisza.

    Uwe i Willi podchodzą do faceta i mówią – jak tam szefie, fisze biorą??? A facio Im na to – wypierdalajcie.

    Zrozumiałeś analogię???

    Pozdrowienia,
    ROMAN WŁOS

    p.s. Ogladaj nadal telewizję, szczególnie TVN – tam Ci powiedzą na kogo masz głosować, a nawet więcej – już przed wyborami dowiesz się kto wygrał przyszłe wybory.

    p.p.s. ROMAN WŁOS zarabia grubo więcej niż głupie 30,000 pln na miesiąc.

   2. ROMAN WŁOS,
    Ten kawał to mocno wymijająca odpowiedź.Owsiak powinien się od ciebie uczyć – wtedy nikt by go nie zagiął.
    „p.s. Ogladaj nadal telewizję, szczególnie TVN – tam Ci powiedzą na kogo masz głosować, a nawet więcej – już przed wyborami dowiesz się kto wygrał przyszłe wybory.”
    „p.p.s. ROMAN WŁOS zarabia grubo więcej niż głupie 30,000 pln na miesiąc.”
    Chyba wiem jak – obejrzałeś TVN przed wyborami i obstawiłeś u bukmachera.

 8. ARNOLDZIE,

  Życie jest takie samo jak ODLEWNICTWO. To ostatnie polega na tym, że mamy FORMĘ i do niej wlewamy TREŚĆ.

  Pośród rozmaitych form istnieją tzw. FORMY GRZECZNOŚCIOWE. Napisz do Mnie emaila na adres – romanwlos@interia.pl , a zobaczysz, że tzw. AUTORESPONDER podziękuje Ci za wysłaną do Mnie korespondencję.

  Takie są zwyczaje, co wcale nie oznacza, że Ty musisz je przyjmować.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. Sęk w tym, że ja nie znoszę form grzecznościowych, okrągłych nic nie mówiących zdań itd.
   Także automatyczne odpowiedzi są dla mnie na poziomie spamu – tak jak formy grzecznościowe tworzą
   tylko niepotrzebny szum.
   Cóż – skaza umysłu albo charakteru, ale jestem minimalistą i lubuję się w prostocie.

 9. google : w-ukrainskich-bankomatach-brakuje-gotowki-ukraincy-w-panice-czyszcza-bankowe-konta

  W Stanach jak zamkniesz konto to mogą cię aresztować:
  youtube.com/watch?v=TH3kiaJ1-c8

  1. PANTEK,

   Ja do dziś nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi od Arnolda. Dlatego uważam, że Arnold przygrał w ten męski interes.

   I właśnie na tym polega tragedia Polskiego Narodu – ten Naród zaczyna i kończy na słowach.

   Dlatego ucz się od Mośków. Dla Mośków każdy interes jest dobry, nawet ten męski.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 10. PANTEK,

  No i co z tego??? Ja mam całą masę komitetów wyborczych. Utworzenie komitetu to w dzisiejszych czasach żaden wyczyn. Ja paliłem komitety, a także belwedery (takie papierosy).

  Wiedz, że o wynikach wyborów decyduje ten kto liczy głosy.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. Dlatego jak już mówiłem – jestem za tym żeby każdemu losowano numerek z puli i po zagłosowaniu drukowano dla niego kartkę z tym numerkiem i opisem na kogo glosował,potem wyniki (jaki numerek jak glosował) umieszczane by były w internecie i można by było łatwo wykryć czy są fałszowane a jednocześnie tajność wyborów byłaby zachowana.

 11. PANTEK,

  Gdyby wybory miały cokolwiek zmienić, to już dawno byłyby zakazane. A poza, wszelkie głosowania powinny być jawne.

  Nie może być tak, że jakiś partyjniak nosi baldachim na procesji Bożego Ciała, a potem głosuje na zbokola i półgłówka Paligłupa. W ogóle, partyjniactwo powinno być zakazane. Partyjniacy to bandyci.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. PANTEK,

   Zamiast lansować kolejnego przygłupa lepiej wpisz się na listę poparcia jedynego godnego, bo od zawsze BEZPARTYJNEGO kandydata na prezydenta RP 2015 – ROMANA WŁOSA.

   Zalinkowany przez Ciebie filmik jest kolejnym przykładem na to, że ludzi, a Polacy w szczególności, nie rozumieją podstawowych mechanizmów świata.

   A mechanizm jest prosty – trzeba zacząć od zmiany zasada czyli ordynacji wyborczych. Obecne ordynacje wymuszają aby osoby kandydujące do koryta były oszustami.

   Przy takich ordynacjach zmiany są możliwe tylko za pomocą rozlewu krwi. A tak w ogóle, to jeżeli wolą ludu są tacy kandydaci jak dotychczas, to wola ludu rzecz święta.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   1. Ale nie rozumiesz.Jak lud posłucha się tego gościa i jak żadna z partii pozasejmowych nie zbierze podpisów to ludzie zorientują się co jest grane.

 12. PANTEK,

  To Ty nie rozumiesz. Ten gość jest albo idiotą, albo naiwniakiem. A lud nikogo nie posłucha, bo lud jest tępy i głupi. Dla ludu prorokiem jest telewizja.

  Kiedy Ja mówię rozmaitym pacjentom, że usiłowałem kandydować na prezydenta RP w roku 2005 i 2010, to pacjenci mówili – …. a w telewizji nic o tym nie mówili…

  Ty także jesteś naiwniakiem. Wiedz, że partie nie zbierają podpisów. Partie te podpisy PRODUKUJĄ. Trzeba skończyć z tymi debilnymi podpisami. W normalnych krajach czegoś takiego się nie praktykuje.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

Odpowiedz