”Proszę wysłać e-maila” i jak przytulić 260 tys. złotych

Od kilku tygodniu dzwonię do różnych firm chcąc skorzystać z ich usług. Czyli to ja chcę im dać kasę, a nie cokolwiek im sprzedać.  Dzwonię prosząc o rozmowę z kimś, z kim w danej sprawie mógłbym ustalić warunki zakupu.  Za każdym razem słyszę jak mantrę „Proszę wysłać e-maila. Odezwie się do Pana odpowiednia osoba”.
Jak się domyślacie – nikt się nie odzywa.
Szalę „goryczy” przechyliła właśnie paniusia, która rzuciła „Pan sobie robi ze mnie jaja” i… rzuciła słuchawką. To po tym gdy na jej „Proszę wysłać e-maila” odpowiedziałem, że nie używam e-maila i proszę jednak o przełączenie do właściwej osoby.
Z litości pominę nazwy firm, które są tak nobliwe, że im klienci tylko przeszkadzają.  Żeby nie było to podobny problem mam z czeską firmą. Już nawet innymi kanałami zdobyłem imię , nazwisko i email odpowiedniej osoby, ale nadal mam zero odpowiedzi na emaile, a przełączany telefon idzie w nicość… 🙂
O kurcze  – chyba poszukam jej na FB, może tam raczy się odezwać? 😉

A teraz obiecane jak przytulić 260 tys. złotych.
1. Organizujecie KILKUGODZINNE szkolenie pt.  „Warsztaty przy komputerach – ANALIZY, MIERNIKI, JAKOŚĆ INFORMACJI 2013 – szkolenie z wykorzystaniem komputerów dla pracowników egzekucji administracyjnej”.
2. Cenę szkolenia wyznaczacie na 2600,00 zł od łebka (a co? cenicie się prawda?)
3. Dzwonicie do urzędników, że jest takie szkolenie w Zakopanem, gdzie będzie i wyżerka i popitka i niespodzianki no i strasznie ważna wiedza podana TYLKO 100 wybrańcom.
4. Naczelnicy US wysyłają swoich pracowników w liczbie 100 co daje 260 000 zł.
Oczywiście macie i drobne koszty organizacyjne i na prezenty dla tych 100 wybrańców, które zapomnicie od nich potem odebrać (a jakże!) ,

Tylko  nie mówcie, że dalej żyjecie w nędzy bo „się nie da”. Jak najbardziej się dało!  🙂
https://www.wipler.pl/2013/05/czy-dane-wszystkich-podatnikow-wyciekly/

Ciekawe o ilu takich szkoleniach dla sędziów, prokuratorów i innych srorów nawet nie usłyszeliśmy ? 🙂

 

3 myśli na temat “”Proszę wysłać e-maila” i jak przytulić 260 tys. złotych

 1. Tak się podchodzi do tajemnicy danych osobowych w Polsce. Można za niewielkie pieniądze dostać dane 22 milionów podatników. Moim zdaniem te dane już krążą w Sieci, są dostępne dla firm czy obcych wywiadów. To jest naprawdę niesłychane.
  Charakterystyczne, że sprawą zajął się poseł z partii opozycyjnej, Prawa i Sprawiedliwości. Gdyby rządził PiS, taką sprawą zająłby się poseł Platformy Obywatelskiej. I tak to się wszystko kręci.

 2. 2600 za trzydniowe szkolenie z noclegami, wyżywieniem i wynajęciem komputerów dla kursantów to twoim zdaniem takie „cenienie się”?

  1. Zdecydowanie. Szczególnie, że roztrwonili na to pieniądze publiczne a szkolenie robiła URZĘDNICZKA z MF.
   Bo coś nie wierzę by urzędnicy uznali takie szkolenie za warte takich pieniędzy i zapłacili za nie z własnej kieszeni.
   Ile kosztują noclegi z wyżywieniem? Nie przekraczają 200 zł za dobę w przyzwoitym hotelu, a przecież nie muszą jechać i robić tego w jakimś EKSKLUZYWNYM.

   Mówiąc całkowicie poważnie – dla mnie to oburzające.
   I mam dziwne przeczucie, a właściwie pewność, że to tylko wierzchołek góry lodowej i takich 'szkoleń’ jest cała masa. 🙁

Odpowiedz