Spekulacja na konsoli PlayStation 4 :)

W USA pojawiła się już nowa PS4 – wszystko zostało wykupione na pniu przez niecierpliwych i… spekulantów!  🙂  Konsola kosztująca oficjalnie 400 dolarów schodzi  na ebay.com  jak ciepłe bułeczki za ponad 650 dolarów.  Czy u nas w Buraczanej będzie tak samo?
Pewnie jacyś przedsiębiorczy amerykańscy młodzieńcy zarobią sobie w ten sposób na własną konsolę – bo wychodzi, że wystarczyło kupić trzy i dwie z nich sprzedać. Ale czy u nas taki numer przejdzie? Czy też cena konsoli jest już na tyle wysoka dla Polaków, że to się nie uda? No ciekaw jestem.
Na razie nie widziałem ps4 na allegro, zaś ceny w sklepach internetowych wahają się od 1650 do 1800 złotych (za podstawowy zestaw).
Ciekawe czy komuś uda się to kupić za tą cenę i sprzedać o połowę drożej 🙂

Tak swoją drogą to zastanawiam się dlaczego, w dobie możliwości takiej sprzedaży przez Internet, producent nie wystawi części swojej produkcji w systemie aukcyjnym.  Wtedy byłoby wiadomo, na ile rynek wycenia konsolę 🙂

 

7 myśli na temat “Spekulacja na konsoli PlayStation 4 :)

  1. Tylko widzisz, jestem w pewien sposób powiązany z „konkurencją”, więc pomoc Tobie może pośrednio spowodować mniejszy dochód dla mnie:(.

Odpowiedz