Uchodźcy Gorszego Boga :(

Wczoraj te dzieci były w Michałowie a Straż Graniczna zapewniała, że zastosowana zostanie wobec nich procedura azylowa. Nic z tego!

Zostały wyrzucone do lasu na Białoruś!

Pomimo masowego przyjmowania uchodźców z Ukrainy, zbrodniarze w polskich mundurach, na polecenie zbrodniarzy w rządowych garniturach, nadal znęcają się nad uchodźcami na polsko-białoruskiej granicy.  I będą tak robić dopóty dopóki będą oni dla PiS „politycznym złotem” a nie dziećmi i ludźmi.
Dlatego mam do Ciebie pytanie – kiedy wreszcie uświadomisz im, że nie ma na to Twojej zgody i nie zgadzasz się na wywózki i trwonienie kasy na bezsensowny płot!? Kiedy im powiesz, że nie zagłosujesz na nich jeżeli tego natychmiast nie zaprzestaną?
Bo głosując na ZBRODNIARZY samemu staje się zbrodniarzem.

Przytoczę słowa Mariusza Kurnyty, który pisze: „Dziś o 9.00 rano wyrzucono z PL 3 rodziny z dziećmi. Ci ludzie sa TERAZ na białoruskiej granicy, w pobliżu przejścia granicznego w Kuźnicy, ledwie godzinę drogi od Białegostoku. Zostali przewiezieni wojskowa ciężarówka, bez fotelików dla dzieci, jak bydło, do granicy z Białorusią, potraktowani gazem i brutalnie wypchnięci. (Człowiek Lasu) jest z nimi w bezpośrednim kontakcie. Ci ludzie, te dzieci mogą umrzeć. Nie mają wody. Nie mają jedzenia. Nie mają suchych ubrań. I wiecie co ? Żadne 1.5 miliona przyjętych uchodźców z Ukrainy tego nie zmieni, nie usprawiedliwi, nie zmaże tej hańby.
Mam was znajomych ponad 2 tysiące , czemu nie udostępnicie?? Nie musicie lakować. Udostępniajcie i pokażcie światu z nie ma miejsca na segregacji ludzi i dzieci.! Wszyscy mamy dzieci, rodziny ,nikt z nas nie chciał by dzielić Ich losu i nie ważne jak się tu znaleźli bądź dlaczego , to już jest paranoiczny podział.. Czy tak ciężko wcisnąć udostępnij…?

Teraz wy macie swoje słowo swój udział by ich ocalić.. Są to 3 rodziny z małymi dziećmi, najmłodszy ma niecałe 3 lata…

Ich pinezka.

Chyba nic więcej nie trzeba dodawać 🙁
Może tylko zastanówcie się dlaczego

Odpowiedz