Barbarzyńcy Europy

Najpierw dopuścili się kolejnego – po Rosjanach i Niemcach – ludobójstwa w XX wiecznej Europie.
Teraz przekroczyli następne nieprzekraczalne granice: napadli na ambasady!
Rzecz niebywała dla cywilizowanych ludów!
Pomijam, że tereny ambasad mają status eksterytorialny i jest to zwykła napaść na terytorium cudzego państwa, praktycznie wypowiedzenie wojny.
Jeszcze istotniejsze jest to, że żaden kraj – nawet znajdując się w konflikcie z innym – nie dopuszcza nawet myśli o ataku na placówki dyplomatyczne wroga.
Takich rzeczy do tej pory dopuszczali się jedynie terroryści, ale nigdy narody, ani państwa!

Co się stało z tymi skądinąd niezwykle serdecznymi i przyjacielskimi ludźmi, że stali się takimi barbarzyńcami?
Kto lub co, jakie -izmy, namieszały Serbom w głowach, że dopuszczają się takich ohydnych czynów!?
Że Rosja miesza? To pewne.
Nie ma dla niej w tej chwili ważniejszej rzeczy niż destabilizacja w Europie i skłócenie ze sobą członków Unii Europejskiej. Rosja wykorzystuje i będzie wykorzystywać każdą okazję, która jej pozwoli jątrzyć, a mieszanie w bałkańskim kotle by ciągle wrzał, nadaje się do tego wręcz idealnie.

Dlatego też państwa UE powinny jednomyślnie poprzeć niepodległość Kosowa, nie oglądając się na swoje przesadne lęki, a potem intensywnie pomagać tym krajom i narodom w osiągnięciu warunków umożliwiających ich jak najszybsze przyjęcie do Unii.
Tak by już dzieci dzisiejszych Serbów, ze zdumieniem przecierały uszy i oczy, że ich rodzice potrafili się zachowywać tak barbarzyńsko z powodu głupich granic.

3 myśli na temat “Barbarzyńcy Europy

 1. To znaczy USA mogą bombardoaać Serbię wysyłać tam wojsko a Serbowie mają to pochwalać.Ja się dziwię że nie ma zamachów bombowych w Londynie Berlinie a w USA rozpylenia wąglika w Nowym Jorku gdzie żyje 3 miliony Żydów .Trzeba pamiętać że Niemcy dotychcas nie uznali naszej granicy na Odrze a może nie muszą bo chcą wykupić ziemię zniszczyć tu przemysł a potem wziąć to w posiadanie zmniejszając ludność Polski

 2. A zapomniałeś dlaczego Serbia została zbombardowana a do Kosowa wysłane MIĘDZYNARODOWE wojska? Czy czasem nie dlatego, że Serbowie zaczęli się dopuszczać kolejnego ludobójstwa i groziło kolejną wojną?

  Co do zmniejszania ludności Polski to nie potrzeba do tego żadnego spisku obcych, wystarczy dalsze istnienie ZUSu.
  Sami sobie gotujemy ten los.

  pozdrawiam
  Arek

 3. Ciekawe jak byś się zachował Arnoldzie jakby wpadła do ciebie do omu rodzinka, porozmnażała się trochę a potem wyrzuciła ciebie z żoną na bruk. Identycznie jest z Kosowem. Może jeszcze dajmy oddzielić Sląsk od Polsi z udziałem NATO… zastanów się trochę….

Odpowiedz