Barbarzyńcy Europy

Najpierw dopuścili się kolejnego – po Rosjanach i Niemcach – ludobójstwa w XX wiecznej Europie.
Teraz przekroczyli następne nieprzekraczalne granice: napadli na ambasady!
Rzecz niebywała dla cywilizowanych ludów!
Pomijam, że tereny ambasad mają status eksterytorialny i jest to zwykła napaść na terytorium cudzego państwa, praktycznie wypowiedzenie wojny.
Jeszcze istotniejsze jest to, że żaden kraj – nawet znajdując się w konflikcie z innym – nie dopuszcza nawet myśli o ataku na placówki dyplomatyczne wroga.
Takich rzeczy do tej pory dopuszczali się jedynie terroryści, ale nigdy narody, ani państwa!

Co się stało z tymi skądinąd niezwykle serdecznymi i przyjacielskimi ludźmi, że stali się takimi barbarzyńcami?
Kto lub co, jakie -izmy, namieszały Serbom w głowach, że dopuszczają się takich ohydnych czynów!?
Że Rosja miesza? To pewne.
Nie ma dla niej w tej chwili ważniejszej rzeczy niż destabilizacja w Europie i skłócenie ze sobą członków Unii Europejskiej. Rosja wykorzystuje i będzie wykorzystywać każdą okazję, która jej pozwoli jątrzyć, a mieszanie w bałkańskim kotle by ciągle wrzał, nadaje się do tego wręcz idealnie.

Dlatego też państwa UE powinny jednomyślnie poprzeć niepodległość Kosowa, nie oglądając się na swoje przesadne lęki, a potem intensywnie pomagać tym krajom i narodom w osiągnięciu warunków umożliwiających ich jak najszybsze przyjęcie do Unii.
Tak by już dzieci dzisiejszych Serbów, ze zdumieniem przecierały uszy i oczy, że ich rodzice potrafili się zachowywać tak barbarzyńsko z powodu głupich granic.

3 comments On Barbarzyńcy Europy

 • To znaczy USA mogą bombardoaać Serbię wysyłać tam wojsko a Serbowie mają to pochwalać.Ja się dziwię że nie ma zamachów bombowych w Londynie Berlinie a w USA rozpylenia wąglika w Nowym Jorku gdzie żyje 3 miliony Żydów .Trzeba pamiętać że Niemcy dotychcas nie uznali naszej granicy na Odrze a może nie muszą bo chcą wykupić ziemię zniszczyć tu przemysł a potem wziąć to w posiadanie zmniejszając ludność Polski

 • A zapomniałeś dlaczego Serbia została zbombardowana a do Kosowa wysłane MIĘDZYNARODOWE wojska? Czy czasem nie dlatego, że Serbowie zaczęli się dopuszczać kolejnego ludobójstwa i groziło kolejną wojną?

  Co do zmniejszania ludności Polski to nie potrzeba do tego żadnego spisku obcych, wystarczy dalsze istnienie ZUSu.
  Sami sobie gotujemy ten los.

  pozdrawiam
  Arek

 • Ciekawe jak byś się zachował Arnoldzie jakby wpadła do ciebie do omu rodzinka, porozmnażała się trochę a potem wyrzuciła ciebie z żoną na bruk. Identycznie jest z Kosowem. Może jeszcze dajmy oddzielić Sląsk od Polsi z udziałem NATO… zastanów się trochę….

Odpowiedz

Site Footer