Seks i ciąża nastolatków przestępstwem!? Nie dajmy się zwariować oszołomom!

Kilka dni temu Gazeta Wyborcza opublikowała totalnie nieprawdziwy artykuł o rzekomo zgwałconej 14 latce, której odmówiono wykonania skrobanki. To nie pierwszy raz gdy Wyborcza „mija się z prawdą”, ale mnie interesuje bardziej kwestia uporczywego powtarzania bzdury, że seks niepełnoletnich nastolatków jest przestępstwem (czynem zabronionym).

Ludzie! Nie dajmy się zwariować!

Wg polskiego prawa przestępstwem jest seks OSOBY DOROSŁEJ z osobą nie mającą ukończonych 15 lat.

Nie jest przestępstwem seks dwójki 14 latków, a nawet 13, 12, 11 itd…

Tak przy okazji – na końcu podam linki do stron tej dziewczyny – w tym jej blogu – z którego jasno wynika, że dziewczyna kocha swojego partnera, chce mieć dziecko, a skrobanka jest na niej wymuszana i dziewczyna dosłownie WOŁA o POMOC by ją przed tym uchronić. Ale żeby nie było, że ja mam omamy, to każdy sobie wyrobi zdanie czytając jej własne wypowiedzi.

Wątpię by ruchy proskrobankowe – choć niektóre zwą się ruchami na rzecz kobiet – i Wyborcza uderzyły się w pierś i stwierdziły, że tym razem rację mieli Ci, którzy powiadomili policję o zmuszaniu tej dziewczyny do skrobanki, a nie Ci, którzy jej chcą ją zafundować.
Wątpię by prokuratura postawiła zarzuty Leszkowi Millerowi, który publicznie proponuje danie pieniędzy na przestępstwo naruszając ewidentnie Art. 152. kk.

Taki to już niestety kraj. 🙁

Ale robienie ludziom wody z mózgu upartymi twierdzeniami czy też bezmyślnymi powtórzeniami w mediach, że seks i ciąża u nastolatki jest PRZESTĘPSTWEM jest już totalnym przegięciem.

Jestem zaszokowany, że są prawnicy, którzy potrafią powtórzyć głupotę o przestępczym charakterze takich stosunków, bo że prokuratorzy nie znają i nie przestrzegają prawa to już sam się przekonałem.
Czyżby nie znali Art. 10. kodeksu karnego !?

§ 1. Na zasadach określonych w tym kodeksie odpowiada ten, kto popełnia czyn zabroniony
po ukończeniu 17 lat.

Tylko czy którekolwiek media ockną się i przestaną wciskać ludziom kit !?

Tak poza konkursem to :

Chwała nauczycielowi, który odważył się zareagować na jej wołanie o pomoc.

Piętnuję za to redaktora Gazety Wyborczej i jej dziennikarzy którzy nawet nie potrafią przyznać się do błędu i dalej brną w to szambo, które stworzyli 🙁

Piętnuję Leszka Millera i wszystkich tych z organizacji skrobankowych i niby kobiecych, którzy za nic mają faktyczną obronę dziewczyny i udzielenie jej pomocy, a jedynie wykorzystują jej sytuację do zbijania własnych interesów.

A dla wytrwałych obiecane linki do bloga tej dziewczyny i jej profili.
Skąd wiem, że to jej profile? Z profilu na naszej klasie, którego nie przytoczyłem bo są tam jej pełne dane z numerem telefonu, gadu-gadu – po którym można znaleźć jej pozostałe profile – itd.

https://www.photoblog.pl/ika99

dla tych co mają mało czasu na przeglądanie blogu :

https://www.photoblog.pl/ika99/17198561/strach.html

https://www.fotka.pl/profil/Ikaaaaa93

10 myśli na temat “Seks i ciąża nastolatków przestępstwem!? Nie dajmy się zwariować oszołomom!

 1. nie powinienes podawać tych linków bo to też jest chamstwo!
  po co sała Polska ma wiedzieć kim jest Agata?
  ja ją znam i współczuje ale nie podaje nikomu tych linków

 2. Nie powinien Pan rozpowszechniać tych linków. Przez to Dziewczyna jeszcze więcej się nacierpi. W jakim celu Pan to publikuje? Po to żeby żądna sensacji gawiedź właziła na te strony i zasypywała Dziewczynę komentarzami? Nie na tym polega pomoc. To co Pan zrobił tutaj i na stronie programu Lisa jest po prostu nieetyczne. Takie postępowanie nie pomaga jej a wręcz sprawi, że będzie rozpoznawalna i jeszcze bardziej wytykana palcami. Jestem oburzona Pana zachowaniem. Proszę usunąć linki.

 3. Atkin:
  Jeżeli „Agacie” – piszę imię w cudzysłowie bo to ksywka z artykułów – nie odpowiada „żądna sensacji gawiedź” to paroma kliknięciami może usunąć swoje profile.
  Nie daję linków do jej szuflady podglądanej przez teleobiektyw lub ukrytą kamerę. Daję linki do stron PUBLICZNYCH, z informacjami, które zamieściła sama „Agata”.
  I niestety takie jest życie, że jeżeli coś się upublicznia to się traci nad tym pełnię kontroli. 🙁

  A za cierpienia „Agaty” odpowiedzialna jest TYLKO I WYŁĄCZNIE jej matka, która wywołała całą to medialną wrzawę tylko po to by jej córce wykonali skrobankę 🙁

  znajoma:
  To nie jest chamstwo. To ona się sama prezentuje i ona może usunąć te profile jeśli jej popularność nie odpowiada.

  pozdrawiam
  Arek

 4. Informacje wpisało DZIECKO, a Pan je rozpowszechnia, informując przy tym o jaką osobę chodzi, że jest w ciąży, ma mieć aborcję, itp.

  To jest mentalny gwałt na tej dziewczynce.

 5. Żenua z tymi linkami. Pomyśl co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko, następnie kilkukrotnie puknij się w swój łeb. Nie masz o czym pisać zajmij się malarstwem – np. pokojowym.

 6. skoro dziewczyna zamieściła swoje informacje w internecie to stały się publiczne i każdy może odnosić się do linków (jednak nie powinien kopiować treści bez zgody autora)!

  a gdyby nie zamieścił tych linków to każdy z Was tu wypisujących bzdurne komentarze nie wiedziałby jak dziewczynie pomóc i jak się z nią skontaktować! wtedy debilne myślenie nakazałoby Wam „a piszą o jakiejś dziewczynie, mnie to nie dotyczy i mam ją gdzieś”, lub „no smutne to ale co ja mogę na to poradzić?” – no i warunki takiego myślenia sprzyjają Wam najbardziej.

  Teraz możecie pomóc bo wiecie komu pomóc trzeba, a nic nie zrobicie bo się wam nie chce! A te linki przeszkadzają Wam dlatego że nie możecie tego leniwego, egoistycznego i debilnego zachowania uargumentować brakiem tych linków!!!

 7. § 1. Na zasadach określonych w tym kodeksie odpowiada ten, kto popełnia CZYN ZABRONIONY po ukończeniu 17 lat.

  Czy sens tego paragrafu dotarl do Pana po zaznaczeniu decydujacego fragmentu?
  Podstawa do legalnej aborcji jest powstanie ciazy w wyniku czynu zabronionego, a seks z 14 latką jest czynem zabronionym niezaleznie od wieku partnera. Wiek ma znaczenie tylko przy ewentualnym karaniu sprawcow czynu zabronionego.

 8. tgn: mylisz się. To wiek partnera determinuje czy czyn jest zabroniony czy nie.
  Artykuł 200 powstał w celu ochrony dzieci przed ich wykorzystaniem przez dorosłych a nie dlatego, że seks dwojga 14 latków jest „be”.
  No bo chyba nie będziesz nam wmawiał, że np. namiętne całowanie się dwójki 14 latków, albo pieszczenie się jest przestępstwem ?

Odpowiedz