Łabędzie w fosie już są :)

Korzystając ze słonecznej pogody wybrałem się na mały spacer po mieście.
Jak zwykle nie zawiodłem się na swojej ukochanej nimfie spacerowej, a poza tym odkryłem, że :

– łabędzie już zimują w fosie:

– choć deptak obok fosy jest popularnym miejscem spacerowym, w praktyce jest antywizytówką miasta przez syf i bród jaki na niej panuje co widać na poniższym zdjęciu:

– miasto jest totalnie nieprzyjazne dla ludzi poruszających się z wózkami i niepełnosprawnych na wózkach.

Wysokie krawężniki, dziury, nierówna kostka, schody z fatalnymi podjazdami lub – co jeszcze gorsze – z ich kompletnym brakiem, jak np. te na przejściu z pl. Solnego na pl. Bohaterów Getta (przy Kazimierza Wielkiego i Szajnochy).

Stać miasto na stawianie tandetnej choinki, ohydnych fontann i co rusz ustawianie sceny na rynku, ale na ułatwienie życia niepełnosprawnym już kasy brakuje? 🙁

7 myśli na temat “Łabędzie w fosie już są :)

  1. Arnold, daj spokój z tymi bajkami. Napisz lepiej kiedy kolejna rozprawa w procesie o pranie brudnych pieniędzy 🙂

  2. No, mówię o tym procesie, który rozpoczął się po opisywanym przez media aresztowaniem Ciebie (sam czytałem o tym w Gazecie Wyborczej – link można łatwo odnaleźć w Google). Dowiedziałem się właśnie, że niedługo kolejna rozprawa i ciekaw byłem szczegółów.

  3. Panie Buzdygan, dlaczego „diamentowa.com” na oficjalnej stronie internetowej jest przedstawiana jako SA (a więc spółka akcyjna), skoro z tego co wiadomo nie jest zarejestrowana w KRS-ie (no chyba że jednak jest?). Czy to kolejny „biznes” w stylu wiedźmana, losowania.net itd.?

Odpowiedz