Polakom i psom wstęp wzbroniony, czyli PIS udowodnił, że Polacy są niewolnikami.

PIS właśnie uruchomił CENZURĘ kradnąc Polakom wolny Internet pod pozorem ochrony swoich poddanych przed zgubnym hazardem.
Jednocześnie dowiódł, że wszyscy mieszkańcy Polski SĄ NIEWOLNIKAMI.
O tej cenzurze pisałem już 18 grudnia 2016r.  Czy ktokolwiek protestował? Nikt.
Czy Polacy dalej będą śpiewać „Polacy nic się nie stało…” i ockną się dopiero gdy Władza zabierze im paszporty albo całkowicie wyłączy Internet?

Cenzura, czyli decydowanie przez Władze co DOROŚLI mogą czytać i oglądać, jest przejawem traktowania ludzi jak niewolników i jeżeli ludzie się na nią godzą bez próby buntowania się to w rzeczywistości SĄ NIEWOLNIKAMI.
Dlatego ponowne wprowadzenie w Polsce CENZURY doskonale pokazuje na jakie dno stoczyliśmy się w ciągu ostatnich 25 lat „wolności”, jak bardzo Polacy się zeszmacili i jak stracili jakąkolwiek godność pozwalając Władzom – nie tylko PISiorom! – na bezkarne zabieranie krok po kroku swojej prywatności, swobód, wreszcie – wolności.
Cenzura jest przy tym całkowicie sprzeczna z art. 54 ciągle niby obowiązującej Konstytucji RP.  Ale czy jeszcze ktokolwiek się nią przejmuje?

I nie łudźcie się, że chodzi tutaj o hazard. Te blokady nie tylko łatwo daje się obejść, ale niedługo wystartują serwisy lotto, zakładów wzajemnych itd. oparte na blokchainie i łączności P2P, gdzie pula nagród będzie stanowić 99% wpłat (dokonywanych choćby kryptowalutami) a nie 45% jak przy zmonopolizowanym lotto. I Władze tego w ŻADEN sposób nie będą w stanie zablokować. No chyba, że wyłączając Internet w ogóle. Korea Płn. pokazuje, że tak też się da 🙂
Wracając jednak do Rejestru Stron Zakazanych – niedługo stanie się on tym samym co niesławny Indeks Ksiąg Zakazanych.  Hazard to tylko początek cenzury.

ps

Ten wpis powstał pierwotnie 18 grudnia 2016 gdy ustawa została przyjęta. Początkowo miałem zrobić nowy wpis, ale uznałem, że niewolnicy nie zasługują na taki wysiłek z mojej strony, więc stary tylko zmodyfikowałem.
Oczywiście zdają sobie sprawę, że nie dotyczy się to wszystkich – zawsze znajdzie się paru oszołomów, którzy się na to nie godzą i być może jednym z nich jesteś Ty.
Jeśli tak to powiedz:  A co Ty zrobiłeś dla obrony wolności swojej, Twoich dzieci i rodaków?  Jakieś pomysły?

3 myśli na temat “Polakom i psom wstęp wzbroniony, czyli PIS udowodnił, że Polacy są niewolnikami.

    1. No nie wiem czy nie mamy króla i królowej też 😉
      Ale tak bardziej serio – niestety nie jesteśmy obywatelami, jesteśmy poddanymi Władzy, choć nie jest królewska.
      A właściwie to jej niewolnikami bo mogą zrobić z nami i naszymi majątkami co tylko chcą.

Odpowiedz