Youtube – jak szybko włączyć zarabianie na kanale?

Minimum 1000 subskrybentów oraz co najmniej 4000 godzin oglądania w ostatnich 365 dniach to progi, po których przekroczeniu można się ubiegać o włączenie zarabiania na youtube. Wielu ludziom zajmuje to wiele miesięcy co oznacza pracę bez wynagrodzenia, zniechęcenie i w efekcie porzucenie twórczości. Dlatego też kwestia jak najszybszego przekroczenia wymaganych progów jest kluczowa.
Jak to szybko osiągnąć?

  1. Stworzenie treści w językach gdzie koszt reklamy jest niski np. w Hindi a następnie uruchomienie reklam na twitterze (najniższy możliwy do ustawienia koszt za kliknięcie to 0.01 ). Jeżeli reklama jest wciągająca – ma wysoki współczynnik kliknięć do wyświetleń – to można go jeszcze obniżyć ustawiając płatność za wyświetlenia a nie za kliknięcia.
    Niestety poza kosztem reklam trzeba jeszcze opłacić subskrypcję konta premium.
    Do tworzenia obcojęzycznego dubbingu używam elevenlabs i z czystym sumieniem podaję do niego mój link affiliacyjny:
    http://elevenlabs.io/?from=partnerwashington2263

 

  1. Tworzenie i umieszczanie na kanale coverów popularnych piosenek.

Jeżeli znacie jakieś inne nisko kosztowe sposoby to chętnie o nich posłucham.

 

 

Jedna myśl na temat “Youtube – jak szybko włączyć zarabianie na kanale?

  1. A nie wystarczy po prostu być ciekawym? Eleven labs brzmi strasznie nienaturalnie jak ktoś jest native speakerem, wstawia przypadkowe słowa gdy dźwięk jest nagrany gdzie indziej niż w studio i nie może go zrozumieć, przetłumacz losowy filmik na polski – efekty nie są dobre

Odpowiedz