Antyweb.pl – co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać ? :)

Zebrałem trochę informacji o Antyweb sp. z o.o.  i planuję wpisy opisujące szczegóły sprzedaży antyweb.pl , sposób utworzenia spółki  oraz o jej dalszej kondycji już jako sp. z o.o. Myślę, że może to być interesujące i pouczające dla tych co chcą podążyć podobną drogą.
Dlatego jeśli macie jakieś pytania na ten temat, jeśli coś Was szczególnie ciekawi,  to proszę  o ich podanie w komentarzach.
Będę wiedział na co położyć nacisk, albo w jakiej materii jeszcze muszę podrążyć.

Pierwszy wpis  jest już jest: Historia antyweb.pl odcinek 1.

 

 

 

 

5 myśli na temat “Antyweb.pl – co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać ? :)

  1. Nie jestem cięty lecz konsekwentny bo Grzegorz Marczak zachowuje się jakby był jeszcze w piaskownicy – nie odpowiadając na pytania o raport finansowy i ignorując nałożone prawem obowiązki informacyjne.
   Do tego antyweb sp. z o.o. dostał pieniądze od funduszu, które w części są z naszych podatków (dofinansowanie z UE), w dodatku należącego do spółki giełdowej, więc WYPADAŁOBY
   w takiej sytuacji zachować najwyższe standardy transparentności itd.
   Ja tylko jestem ciekawy jakie w Polsce można mieć przychody z popularnego blogo_serwisu, a Grzegorz popełnił błąd rejestrując tą działalność jako sp. z o.o. bo nie może już jak Przemek mówić „to jest tylko moja sprawa”. Miał obowiązek do marca 2012 sporządzić raport finansowy za 2011 rok. i do września 2012 wysłać go do sądu. Nie zrobił co najmniej tego ostatniego.

Odpowiedz