Kazirody, czyli prawie zło zła ?

Prawie, bo gdyby to były jeszcze kazirody z próbówki to już by było na pewno zło zła i czysta kwintesencja.
Zastawia mnie jak bezdennie głupim trzeba być żeby coś takiego wymyślić a potem dać zgodę na emisję? Co na to sławetna rada, która tak ochoczo karała stacje za niewinne żarty o Murzynach czy też Ukrainkach.  Ukarze TVN czy uda, że nic nie widziała?

Jak ktoś nie wie o czym mówię – a na pewno wielu nie wie, bo gówien nie ogląda – to powiem, że chodzi o 320 odcinek „ukrytej prawdy” (pisownia z małej litery celowa), gdzie poniżono i ubliżono dzieciom pochodzącym z kazirodczych związków.

Macie to tutaj, tylko musicie przeskoczyć do 37 min i przeżyć kolejne 3 min oglądania (jeśli ktoś chętny).

Osobiście chętnie poznałbym nazwiska kretynów, którzy to wyemitowali, żeby wiedzieć kogo omijać.

 

9 myśli na temat “Kazirody, czyli prawie zło zła ?

  1. PANTEK,

   Ja już od tysięcy lat powtarzam, że Ziemia jest przeludniona. Mądre Mośki z grupy Bilderberg podejmują czynności, które zdepopulują Ziemię, ale idzie Im to zbyt wolno.

   Jak tak dalej pójdzie, to powietrze będzie się kupować w marketach tak jak teraz kupuje się czystą wodę. Planeta Ziemia nie wytrzymuje takiego tempa dewastacji. Ale przyroda i tak wszystko zamieni w pył.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   1. Czekałem na ten komentarz.
    To nie jest kwestia przeludnienia tylko tego jak bardzo prywaciarze mogą sobie hulać i jaką politykę wobec środowiska naturalnego stosuje dany kraj.

    Mówi się, że wymyślono ten fałszywy pretekst o przeludnieniu żeby łatwiej było wprowadzić NWO.
    To link który już raz podwałem na twoim(Romana) blogu:
    https://www.gatesnotes.com/Books/The-Bet
    Bill Gates pisze m. in. :

    „On population, Ehrlich ignored the evidence that countries that developed economically dropped their birth rate. (The current view is that population will rise only modestly after hitting a bit over 9 billion by 2050.) Granted, population growth is a huge issue in some poor countries, where it creates locally some of the instability and scarcity that Ehrlich foresaw for the entire world. But fortunately, there is strong evidence that if we continue to produce innovative reproductive health tools and make them available to women who want them, and we keep pushing forward on economic growth, there will be fewer and fewer of these places in the decades ahead.”

    Tu masz jeszcze „NWO w pigułce” :
    https://www.szukaj.wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=5552:non-schola-sed-vita-docet&catid=6:warto-przeczytac&Itemid=18

    Dlatego teraz w USA powoli zaczynają legalizować marihuanę(https://www.monar.net.pl/Article226.html).

 1. PANTEK,

  Przytoczony przez Ciebie amerykański paragraf to zwykły bełkot. Aż się wierzyć nie chce, że Bill Gates jest takim tępakiem.

  A NWO jest właśnie skutkiem przeludnienia Ziemi. Na nieprzeludnionej Ziemi nie byłby potrzebny NWO.

  Wiedz, że Ja jestem wolnościowcem więc najlepiej czułbym się wtedy gdybym sam zamieszkiwał na Ziemi. Każdy jeden pacjent to ograniczenie Mojej wolności.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

 2. Tak(oczywiście) poza tematem:
  Partia „Demokracja Bezpośrednia” zarejestrowała listy w 6 okręgach:
  https://pe2014.pkw.gov.pl/en/komitety/view/40

  Warte przeczytania(„Oburzeni” są oburzeni ordynacją i całą jej otoczką):
  „W związku z powyższym wszyscy nasi okręgowi pełnomocnicy podjęli decyzję o nieskładaniu wniosków o rejestrację naszych list wyborczych. Oburzeni nie chcą mieć nic wspólnego z farsą, jaką już na tym etapie okazują się wybory do PE. Jak sądzimy, najbliższa przyszłość pokaże, iż była to decyzja ze wszech miar słuszna. Bardzo jesteśmy teraz ciekawi wyników pracy okręgowych komisji wyborczych.”
  https://www.oburzeni.org.pl/news.php?extend.52.5
  https://www.oburzeni.org.pl/news.php?extend.51.2

   1. Z tego co wiem to wybory w Polsce są ważne nawet jak 3 osoby zagłosują więc bojkot wyborów nic nie zmienia.Już lepiej oddać nie ważny głos.Wtedy jak będzie dużo takich to ważność wyborów jest do zakwestionowania(mógł ktoś w ten sposób fałszować).

Odpowiedz