Nikt nie będzie umierał za Ukrainę, skoro oni sami tego nie chcą robić.

Właśnie media doniosły, że został zajęty przez Rosjan ostatni ukraiński okręt – czyli statek wojenny.  W wyniku szturmu rosyjskich komandosów NIKT nie ucierpiał, czyli okręt został po prostu poddany.   Nic tylko się cieszyć, że nikomu się nic nie stało?
Może i można się cieszyć, ale zastanówmy się jaki sami Ukraińcy wysyłają sygnał w świat skoro ukraińscy żołnierze oddali bez walki wszystkie okręty swojej floty? Bo Krym i wojskowe bazy na nim to jedna sprawa, a flota wojenna to już zupełnie inna – absolutnie nie stanowiła części Krymu!  A Rosjanie sobie ją po prostu wzięli – bez walki, bez żadnych kosztów.
Dlaczego więc świat miałby umierać, albo „umierać” za Ukrainę?
Jakie Ukraińcy mają prawa tego oczekiwać od innych gdy sami nie chcą tego robić?

6 comments On Nikt nie będzie umierał za Ukrainę, skoro oni sami tego nie chcą robić.

 • pytania:
  co ukraińce oferuja swiatu? – nic
  co ukraińce mają cennego? – nic
  czy tereny ukrainców mają cenne surowce? – nie
  czy ukraińce prezentują potencjał intelektualny? – absoooolutely nie
  wiec o czym tu sie rozpisywać…

  • sgdfgbvsdfgbsdfgb

   ukraina ma najlepsze ziemie blisko UE gdy wejda do UE to polskie rolnictwo padnie w 2 lata a ze jestesmy krajem rolniczym czeka nas los biedaka, zwlaszcza ze ukraincy beda pracowac za 600zl

   • Niech wszystko upadnie – wtedy może ludzie się obudzą i zaczną poważnie myśleć o BDP zamiast słuchać przefarbowanego kapitalisty krUla korwina.

   • Ukraina nie ma najmniejszych szans na wejście do UE. Przed Majdanem jeszcze jakieś miała ale teraz nie ma na to nawet cienia szansy.

 • PANTEK,

  Nikt się nie obudzi. Mośki już dawno zadbały o to aby wszyscy spali. Jasze Krul Korwin to też Mosiek. On także usypia, głównie Korwinojebów.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

 • pacyfista za dwa trzysta

  Przypominam ci ten wpis, w obecnej sytuacji brzmi inaczej, nie bądź hipokrytą.

Odpowiedz

Site Footer