Premie dla agentów za zniszczenie człowiekowi życia: 370 tys. zł > 120 tys. zł zadośćuczynienia za zniszczone życie przez agentów.

Dodajmy do tego: przestępcze zniszczenie życia, bo już mają postawione za to zarzuty. Do tego wyniku powinno się jeszcze po lewej stronie dodać tłuste emerytury dla agentów (sam Agent Tomek ponad 5 tys. miesięcznie) kontra… sterta długów u człowieka, któremu  zniszczyli życie.
Tak to Buraczana wycenia wyżej swoich siepaczy niż wyrządzone przez nich krzywdy, nawet gdy są one wyrządzone ze złamaniem prawa.
Myślicie, że oni te premie będą musieli oddawać? Nic z tych rzeczy! Jak to powiedział ich szef „to są premie za dowody na poziomie operacyjnym”.  Czy teraz kogoś dziwią takie zbrodnie jak „areszty wydobywcze” , preparowanie dowodów, robienie przez urzędasów ze skarbówki/zus z każdego przedsiębiorcy przestępcę karno-skarbowego itd. ?
Przecież oni za to mają dodatkową kasę! Dostają NIEZWRACALNE PIENIĄDZE nawet wtedy gdy okazuje się, że to wszystko pic na wodę i wymysły.

I tak to niestety w Buraczanej będzie dopóki dopóty urzędasy nie zaczną być karani, premie nie będą wypłacane dopiero po ostatecznych wyrokach a o wysokości zadośćuczynienia za wyrządzone szkody będą decydować Ci sami sędziowie, którzy wsadzają ludzi do aresztów i więzień. Sędziowie rzekomo niezależni, choć biorący pensje z tego samego budżetu Państwa, z którego idą pieniądze na zadośćuczynienia. Trudno w takiej sytuacji o niepoczucie, że to płacą z własnej kieszeni, prawda?
A jak to powinno wyglądać?
Ano powinien istnieć specjalny powiedzmy 12 osobowy organ – wybierany w wyborach tak jak parlament lub nawet losowo z obywateli – który z pokrzywdzonym ustalałby wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia. Przy czym wysokość zadośćuczynienia powinna być taka by zapewnić pokrzywdzonemu CO NAJMNIEJ wygodne życie, a nie czymś co nawet nie jest jałmużną tylko ochłapem na odczepnego. No i cała procedura nie powinna trwać więcej niż jeden dzień, a nie ciągnąć się latami.
Dopiero gdyby nie dało się stronom dojść do porozumienia to sprawa powinna trafiać do sądu.

Za dużo oczekuję od Buraczanej?
Tak, wiem – szaraczki są tylko bydłem do dojenia bo np. taki jeden sędzia niesłusznie oskarżony o łapówkarstwo dostał 500 tys. „za złamaną karierę” choć nie spędził ani godziny w areszcie i przez cały czas dostawał połowę pensji.
Ale jak zwykły zjadacz chleba jest aresztowany, a potem wyrzucony z pracy na bruk, zostaje bez środków do życia, a banki rzucają mu się do gardła sprowadzając jego życie do poziomu menela to … no wiadomo – co wojewodzie to nie Tobie smrodzie.

Grrrrrr…. aż mi się żółć przelewa z wściekłości bo nie ma większej podłości niż oskarżenie i wyrządzanie „w  imieniu prawa” krzywdy niewinnemu.

22 myśli na temat “Premie dla agentów za zniszczenie człowiekowi życia: 370 tys. zł > 120 tys. zł zadośćuczynienia za zniszczone życie przez agentów.

 1. Dlatego Korwina dopuścili do stołka – żeby młodzież a potem za nimi reszta nie wyszła na ulice.

  PS.Dziś tj.05.06.2014 będą próbowali przepchać kopię ustawy o zmianie ustawy dopuszczającą ubój rytualny.

  1. Jeszcze go nie dopuścili.
   Parlament Europejski to takie coś jak wysłanie na placówkę dyplomatyczną na koniec świata, czyli pozbycie się problematycznej osoby z kraju 🙂
   A w temacie Korwina to skrobię powoli wpis 🙂

   1. Dopuścili.Każde jego przemówienie będzie trafiało na YouTube.Paradoksalnie dzięki niemu będzie większa frekwencja w następnych wyborach do PE.
    PS.
    Teraz będzie musiał złożyć oświadczenie majątkowe.

   2. ano to racja z Korwinem. Pośmierdział w Polsce, zaczął zadymiać i w końcu trafił do Europejskiego korytka :). Tych przemówień na Youtube nie mogę się doczekać…

 2. PANTEK,

  Bez żadnego paradoksu, dziadunio Jasze Korwin Mikke nie zyska większej rzeszy Korwinojebów. Z każdym miesiącem, grono Korwinojebów będzie się kurczyć. Bo coraz większa rzesza będzie zawiedziona tym, że Jasze nie rozpierdala Unii Jewrejskiej.

  Na koniec zostaną tylko ci najwierniejsi. Nawet gdy Jasze zesra się w gacie, to Oni i tak zobaczą, że Jasze właśnie zmasakrował lewaka chociaż tak naprawdę będzie to lewatywa.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  P.S. Poczytaj sobie Moją bajkę wyborczą z morałem.

  1. Ale on sam powiedział, że nie będzie rozwalał Unii i zamierza być tam tylko 1,5 roku.
   „Janusz Korwin-Mikke ujawnił w telewizji Superstacja, o czym powie podczas pierwszego wystąpienia w Parlamencie Europejskim: – Powiem o czerwonej hołocie, która tam rządzi. Jest jeszcze gang zielonych – powiedział lider Kongresu Nowej Prawicy w studiu Superstacji.”
   https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Korwin-Mikke-powiem-o-czerwonej-holocie-i-gangu-zielonych,wid,16636056,wiadomosc.html

   1. ROMAN WŁOS,
    Morał w twojej bajce dotyczy zła i mniejszego zła.
    Akurat elektorat Nowej Prawicy głosuje bo jest przekonany do tej opcji.
    Przyznaj Romek, że ty też tak jak media i politycy nie możesz przeboleć tego, że Korwin się dorwał.Jeszcze przed wyborami uwazałeś, że on żyję z kandydowania.

 3. PANTEK,

  Jesteś w wielkim błędzie. Mi Jasze zwisa tak jak jaja słoniowi. Szczególnie, że Ja akurat zgadzam się z tezą Jaszego, iż ludzie, którzy nie usuwają się z drogi pomimo ostrzeżenia, że za chwilę pojadą czołgi – to tacy ludzie mają prawo dać się rozjechać przez czołgi.

  Mówiąc inaczej, frajerów trzeba doić. Dlatego, chwała dla Jaszego, że rucha Korwinojebów ile wejdzie.

  Mnie Jasze zwisa, bo On jest dobry dla Korwinojebów i pederastów.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

  1. Panie Romanie, ale tak szczerze, skoro mamy tę, tfu, demokrację, to na kogo według Pana można ten swój nic nie znaczący głos oddać? Oczywiście chodzi mi o wybory do parlamentów i tym podobnych. Niegłosowanie sprawia tylko, że głos innych ludzi ma większą moc.

   ps. dobrze, że znów zaczął Pan blogować!

   1. takitam,
    Jak od siebie powiem, że przy wyborach są trzy wyjścia:
    1.nie pójście
    – im mniejsza frekwencja tym wybory stają się bardziej loterią
    -w podświadomości tworzy się bardzo mały autorytet dla władzy
    -bardzo niska frekwencja(np. 10%) ośmiesza wybory i pokazuję opór obywateli
    2.Nie ważny głos:
    – przy dużej pokazuję to przekorność wobec „obywatelskiego obowiązku” i niechęć do obecnych zawłaszcza-czy władzy
    – podważa to wiarygodność wyborów(wybory mogły być sfałszowane przez dostawianie krzyżyków bądź innymi obywatelami.
    3.Założyć własną partie:
    – sam siebie przecież nie oszukasz?

 4. Arnold Buzdygan,Roman Włos,
  Można liczyć na post o 25 latach wolnej POlski?
  https://niezalezna.pl/56045-nasz-news-represje-po-manifestacji-we-wroclawiu-tajniacy-wylapywali-ludzi-z-tlumu
  https://albertowisko.files.wordpress.com/2014/06/zaklocili-wyklad-prof-baumana-dzis-marsz-ich-poparcia-foto-2.jpg

  „We wrześniu 2011 roku Bauman wyraził opinię, że jeśli Europa nie przyjmie w ciągu następnych 30 lat co najmniej 30 milionów nowych imigrantów, to stanie w obliczu upadku demograficznego, który doprowadzi do upadku cywilizacji europejskiej”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Bauman

  PS.
  Jaka jest wasza opinia na temat próby islamizacji Europy która jest moim zdaniem faktem?
  https://www.facebook.com/pages/Nie-dla-Islamizacji-Europy/182944451832138?fref=ts
  Powyższy profil lubi ponad 145 tysięcy osób.

  Roman, ciągle mówisz o mośkach ale nigdy nie poruszyłeś poważnego tematu jakim jest Islamizacja Europy.

  1. PANTEK,

   Ale słowo Mośki piszemy zaczynając WIELKĄ literą. Jak chodzi o islamizację, to Mnie nie interesują Mnie – ani religijne bajki, ani tym bardziej jakieś rytuały.

   Wolność między innymi polega na wyzwoleniu się z bajek, zabobonów i innych przesądów.

   Ale jak chodzi o Islam, to jest to przyszłość świata. Islam obecnie tkwi gdzieś w średniowieczu. Niebawem znajdzie się jakiś islamski Marcin Luter, który spowoduje to, że Islam zawładnie całym światem.

   Natomiast jak chodzi o Mośków, to tak naprawdę Oni są ateistami. I na tym polega Ich potęga.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   p.s. Fajnie napisałeś na Twoim blogu o demokracji czyli jej braku w POlsce.

 5. biurwa biurwie łba nie urwie

  to jest kpina co wyprawiają urzędy skarbowe,
  każdemu polecam wywożenie kapitału poza granice polski poprzez spółki w innych krajach, konta bankowe, nieruchomości itp

  1. DD,

   Nie miej Mi za złe stwierdzenie, że Ty jesteś bardziej niż głupi. Tak jak typowy polski Goj. Zamiast wywozić gdziekolwiek – jak to nazywasz – kapitał (nie wiem co to jest, bo kasa to nie jest kapitał – kasę każdy może produkować w dowolnych ilościach), trzeba doić gojowskich frajerów tak jak to robią Mośki.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

  1. PANTEK,

   Dzięki Mośkom z U.S.A. oraz U.E., teraz każdy chłopak może sobie znaleźć męża, a każda dziewczyna żonę.

   Wiedz, że u Mośków około 30 procentów osobników to homo. Dlatego Mośki robią taki cymes na całym świecie.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 6. PANTEK,

  Ortodoksyjne Mośki nawet urządzają pogrzeby swoim obciętym włosom i paznokciom. Mośki to potrafią trzepać kasę na wszystkim.

  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS

Odpowiedz