Zbigniew Stonoga zatrzymany, ale mamy szybką tą prokuraturę!

Dziś rano Zbigniew Stonoga zalinkował do akt z „Afery Podsłuchowej” a już wieczorem (około 21) policja zrobiła zajazd na jego dom (przeszukując go) a on sam został zatrzymany. Niewiarygodne jak szybką mamy prokuraturę!  Szkoda, że tylko w sytuacji gdy trzeba chronić własne (czyli Władzy) tyłki, bo gdy pokrzywdzonym albo zagrożonym jest zwykły Kowalski to policja i prokuratura jest bardzo nierychliwa. Oj bardzo nierychliwa.
Tak się zastanawiam co jest jeszcze w tych stenogramach z podsłuchów, że tak bardzo są one chronione. Ciekaw jestem też czy rzeczywiście Stonoga zarejestrował w sądzie swoją gazetę i ma oficjalny status redaktora. Jeśli tak to działania prokuratury to już kompletna granda.  Oczywiście pewnie go jutro albo po 48 godzinach wypuszczą (w końcu to zatrzymanie a nie aresztowanie jak większość ludzi w sieci błędnie pisze), ale smród kolejnego nadużycia władzy już poszedł.
Bądź co bądź mogli go po prostu wezwać na przesłuchanie, a nie odstawiać taki cyrk jakby był najgroźniejszym przestępcą świata.

No i drobna przestroga dla naśladowców Snowdena czy Stonogi – pamiętajcie jedno: pamięć ludzka krótką jest, taka na 15 minut. Za kilka tygodni będą inne sprawy w centrum zainteresowań publiki jak np. brak majtek pod krótką spódniczką jakiejś sezonowej celebrytki, a on zostanie sam z oskarżeniami i mściwą Władzą na karku. Nikt mu nawet nie pomoże zrzutką na adwokata, grzywnę, czy na paczkę to więzienia.

DOPISEK:
O grubo! Właśnie oglądam materiał, że adwokaci czekają już kilkadziesiąt minut i nie zostali dopuszczeni jeszcze do Stonogi. Znaczy się, że żadnego nocnego przesłuchania nie będzie tylko wrzucą go na dołek coby przez noc kruszał?

A nie jednak go wypuścili ograniczając jego wolność – zakaz wyjazdu z kraju, dozór polityczny. Skandaliczny skandal.

22 myśli na temat “Zbigniew Stonoga zatrzymany, ale mamy szybką tą prokuraturę!

  1. Przecież nie udostępnia tylko linkuje?
   I trzeba by być głupim prokuratorem żeby myśleć, że te materiały ma tylko na swoim komputerze, a nie leżące gdzieś bezpiecznie na sieci, czekające tylko na link.

   Nadal podtrzymuję, że przydałby się jeden plik na torrentach z wszystkimi tomami.

   1. Są już torrenty, i są już w jednym pliku ale tylko te które zostały wrzucone na fb przez Gazetę Stonogę. A tam jest jak dotąd 21tomów.

  1. Jestem ostatni, który by zarzucał człowiekowi cokolwiek bez dowodów.
   Mnie od Stonogi zraża jego sposób obycia, wypowiadania się, śmierdzi to czystym oszołomstwem. Choć może być wynikiem doznanych krzywd bo 114 oczywistych pomyłek sądowych (bo u nas w sądach panuje domniemanie winy) robi na mnie ogromne wrażenie to jednak jest to zrażające.
   Jeśli działał jako prowokator przeciwko prokuratorowi z ramienia CBŚ no to jest agentem, choć mogę zrozumieć jego motywację (chęć zemsty). Ale to jak pakt z diabłem, bez względu na wynik jest przegrany.
   Nie ma się co spieszyć z wydawaniem osądów – czas wszystko wyjaśni.

   1. Arek,
    Zobacz ten link z strony tv republiki poniżej.
    Jakby okazało się, że Stonoga to człowiek służb, to gratulacje dla służb. Bo koleś idealnie by grał „swojego chłopa” jednocześnie bardzo pewnego siebie.

    Myślę, że wszystko (kto jest kim) okaże się po najbliższych wyborach.
    Jednego jestem pewien – jak nie wejdą JOWy to znaczy, że tak miało być. Można krytykować JOWy ale jednak w Stanach Zjednoczonych,Wielkiej Brytanii, Francji, Kanadzie, Japonii i Australii jest lepszy poziom życia(w odniesieniu tylko do samej majętności).

    1. Oby JOWy nie weszły bo to będzie już pełna tragedia.
     A jeśli jest ze służb to dowiemy się o tym dopiero po ujawnieniu akt czyli za jakieś 70-100 lat

     1. Arek,
      Czemu tragedia?
      Przynajmniej partia rządząca nie będzie mogła zwalać winy na koalicjanta.

      Jak wygra wybory to już będziesz mógł poznać po działania jego.

 1. Śpieszyli się po bandytę. Jednak w związku z tą sprawą nie udało im się zająć sprawą kantów Nowaka i jego oszustwami skarbowymi do których się przyznał. Gdyby znaleźli na Stonogę, że kręcił z żoną skarbówkę to by oboje dawno siedzieli a Nowak? O reszcie nie wspomnę bo szkoda gadać, wiadomo że prawdziwą i groźną aferą jest upublicznienie faktów, że PANY z PO oszukują.

 2. Arek,

  „Kochani Rodacy.
  To nie jest sukces grubasa Stonogi!
  To Wasz sukces- sukces NIEZŁOMNYCH!!!
  A ja dziś świętuje święto prawdy.
  Kocham Was!!!
  Kocham moją Ojczyznę Moją Śliczną Polskę!
  Ruch Narodiwy,Paweł Kukiz, Gezegorz Braun,Janusz Korwin Mikke,Kongres Nowej Prawicy- dajcie dowód miłości do Ojczyzny, a wybaczę i wpompuję miliony!!!
  Wiarę mam tylko na teraz w Artura Zawiszę i Krzyska Bosaka bo wiarę mam w prawdę i w Ruch Narodowy.
  Uwolnić Maćka gnoje z warszawskiej prokuratorczykowni !!!”

  Ciekawe jaki dowód chce.

  PS.
  Widać po błędach, że chyba obalił już coś więcej niż te wino które pokazał.

Odpowiedz