
Zobaczyłam świat o 9:18, ważę 3400 gram i mam długość 55 cm.
wydarzenia komentarze refleksje
Często dostaję pytania na email – „dlaczego na blogu tak smęcę?”
Powiem Wam.
Czytaj dalej „Dlaczego tak smęcę?”
Już raz tu jechałem po „wspaniałej” ofercie internetu z Polsatu Cyfrowego. Dziś czas na kolejną odsłonę.
Właśnie przed chwilą pewien osobnik posiadający to „cudo” chciał pograć przez sieć w Tzara. Nic z tego!
Czytaj dalej „Internet z Polsatu Cyfrowego – kolejne starcie :)”
Tomasz Lis powiedział: „Jeżeli torturowanie pana Chaleda Szejka Mohammeda uniemożliwiło przeprowadzenie chociaż jednego zamachu – jestem za” .
Za te słowa, za te poglądy hańba Tomaszowi Lisowi!
Po stokroć i na wieki hańba!
Albo każdy człowiek ma pewne podstawowe i niezbywalne prawa, albo żaden nie ma żadnych.
Dziennikarz tego pokroju powinien to wiedzieć. 🙁
„Nikt nie ma Polski na wyłączną własność; nie jest ona własnością do rozporządzania, lecz wielkim zbiorowym obowiązkiem” – mówił Komorowski.
Buacha cha cha cha cha !!!!!!
Czytaj dalej „Uwaga na opium dla mas!”
Jeszcze kilkanaście lat temu gdy agenci MOSADu zabijali bez sądu palestyńskich terrorystów podnosiła się na świecie słuszna wrzawa.
Jeszcze kilka lat temu gdy agenci rosyjskiej FSB zamordowali dwóch domniemanych terrorystów w Katarze podniosła się na świecie słuszna wrzawa.
Dziś gdy CIA zabiło Ben Ladena już się nie podnosi – Władza może wydać rozkaz zamordowania kogo chce i jak chce w blasku fleszów i nikt już się nie będzie oburzał. Tak się właśnie daliśmy zeszmacić a z nami cały świat. Czytaj dalej „Sukces Władzy – klęska ludzi :(„
Przechodzę obok knajpy z taką wywieszką.
Zachodzę do docelowej i proszę o zestaw fileta z ryby.
Zdziwiona Pani pyta – „to dziś nie karczek ani schabowy”?
Czytaj dalej „Dziś polecamy – BIGOS !”
Na dniach można się spodziewać dewaluacji białoruskich pieniędzy.
A kiedy Władze Buraczanej zdewaluują złotówkę?
Jak obstawiacie?
Za niecały rok, po wygranych przez PO wyborach, czy też przed za niespełna 5 lat, przed niesławnych ich końcem?
Czytaj dalej „Dewaluacja na Białorusi, kiedy u nas?”
Jeżeli macie małe dziecko i zastanawiacie się czy kupić PlayStation 3 move to może zainteresują Was moje i Adasia doświadczenia.
Jeśli nie chce się Wam czytać wpisu to skrót: jeżeli liczy się u Was każdy grosz to move możecie sobie darować. Wystarczy sama konsola z dwoma zwykłymi kontrolerami.
Czytaj dalej „Sony PlayStation 3 move i 3 latek”
31 marca Sąd Antymonopolowy wydał wyrok uznający zapis o 5 tys. złotych kary na rzecz Polkomtel S.A. od klientów za niedozwoloną klauzulę.
Czytaj dalej „Polkomtel przegrywa – 5 tys. kary umownej niedozwoloną klauzulą.”