Nowa mapa UE, czyli za chwilę Polacy będą tymi wyrzucanymi do lasów.

Najwyższa pora przedstawić najnowszą mapę Unii Europejskiej. Tak, bez Polski bo my z UE właśnie wyszliśmy choć nie zostało to oficjalnie uchwalone.  Cóż tak to czasem jest, że stan faktyczny różni się od formalnego, ale zawsze decydujący jest ten faktyczny.
Jeszcze nie wyrzucono nas z Schengen, więc to są ostatnie chwile do ucieczki z kraju rządzonego przez sPiSiałą agenturę putina i użytecznych dla niego idiotów. Zaiste powiadam – niewiele czasu Wam zostało.
Za niedługo granice UE się zamkną i to Was, frajerów co nie uciekli na czas, niemiecka, czeska, słowacka i litewska straż graniczna wywozić będzie do lasów nad polską granicę jako nielegalnych imigrantów.  A świat będzie się jedynie śmiał, że karma wraca.
Ale bez łez mi tu proszę, poza UE też można wegetować. Przynajmniej do czasu aż nas ZBiR przytuli.

Mapę zamieszczam poniżej. Możecie ją sobie ściągnąć. 🙂

 

6 myśli na temat “Nowa mapa UE, czyli za chwilę Polacy będą tymi wyrzucanymi do lasów.

 1. Jak myślisz czy taka mapa jest możliwa do spełnienia?
  https://zapodaj.net/46982ad54d906.jpg.html

  Jakby nie patrzeć była by to najlepsza sprawa dla Rosji.
  1 .Znakomita obrona granic zachodnich
  2.Lądowy korytasz do Niemiec.
  3.Polska nie byłaby już żadnym zagrożeniem.
  Pomorze mogłoby być kontrolowane przez Tuska.Jest tylko pytanie czy Rosja tak zrobi.
  Teren na południe także byłby rosyjski po hipotetycznym wcieleniu Białorusi i wtedy Ukraina byłaby dosłownie Otoczona .Wystarczyło by zająć Noworosję aż do Odessy ,a ręsztę zostawić.Zmądrzeliby to sami by prosili o sojusz.Zobaczcie jakby wtedy byłaby zajebiście broniona Rosja

 2. Do Pomorza możnaby by przewieźć ślązaków .Razem z kaszubami stworszyliby państwo przyjazne Niemcom a ukraińców z akcji wisła do terenów pod kontrolą Rosji.Wtedy wielkość Polski odpowiadałaby jej znaczeniu.

 3. Proszę odpowiedz co o ttm sądzisz.Lepszy taki podział Polski niż żeby wogóle miałaby zniknąć., a między Rosją i niemcami jest to prawdopodobne.

 4. Polaków przewieść na nowy teren Polski. I mamy stabilne państwo bez ambicji mocarstwowych. Byłyby drugie Czechy.A potem ogłosić neutralność.Odrazu mówię, że tylko pytam co ty o ttm sądzisz.Napisz co o tym myślisz.

Odpowiedz